Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Grapefruit, narancs, gyömbér...

Grapefruit, narancs, gyömbér mennyire hatásos szülés indításra?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Hát kb. annyira hasznos, mint hajó után hullámot gereblyézni. De te tudod.

Miért kellene beindítani és főleg miért házilag?

Bent nem marad, ha minden rendben, nem kellene bolygatni, ha meg gond van, akkor majd a kórházban beindítják vagy kiveszik császárral.

2018. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Mint a ráolvasás. A baba jön magától, amikor neki jó, ilyen házi módszerekkel, főleg ételekkel nem tudsz rá hatni.
2018. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem 41+1 hetesen mar te is probalkoznal..
2018. aug. 13. 19:39
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom 1-2 napon belül amúgy is beindítják, ha eddig vártál, most már az a 2 nap csak eltelik!
2018. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A szexet mondják még (sperma méhszájtágító hatású), meg a lépcsőzést, de egyik sem veszélytelen már ilyenkor.
2018. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem inditjak be mert ultrahang szerint kisebb a baba.

A szex nem igazan hasznalt😂

2018. aug. 13. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos, akkor még nincs itt az ideje. Továbbra is csak annyi a dolgod, hogy várj.

Pihenj, amennyit tudsz, készülj a baba érkezésére.

2018. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd kijon az a gyerek, ha akar. Nem jo belepiszkalni. A korhazban valo beinditast is csak tenyleg szukseg eseten erdemes engedni, olvasgass utana.
2018. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a sétát javasolták..

Vagyis inkább a túrát én két nappal előtte4- 5 km-t mentem terepen

akkor az orvos azt mondta hogy legyen 6-7 de

Erre már nem volt időm mert költöztünk, de a költözködés teljesen elég volt, Lépcsőzés pakolás + az izgalom

nekem 41 + 1 -nél indul hajnalban spontán

Nekem is kisebb volt a baba ( 33-35. Héten 3 héttel)de idő alapján nem, 12. heti ultrahang alapján sem

Végül így 3 kg-mal és 52 cm-rel született

2018. aug. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Engem a betöltött 41. héttől be akartak volna fektetni, de ezt semmiképp nem tehettem meg, mert eleve gyűlölöm a fertő kórházakat és itthon volt még egy 5 évesem akire vigyáznom kellett hiszen a párom dolgozik.

Így az előtte levő napon megittam 1,5 liter tonikot, szexeltem és megittam 2 adagot ebből a kímélőbb bábakoktélból amit te is írtál (1 narancs, 1 grapefruit leve+reszelt gyömbér).

Fogalmam sincs, valamelyik segített-e ebben, de hajnal 1 után megrepedt a magzatburok, reggelre meg is szültem a lányom.

2018. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!