Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Muszáj szülés előtt teljesen...

Muszáj szülés előtt teljesen leborotválni?

Figyelt kérdés
Nem elég ha csak vissza van vágva rövidre? Kötelezhetnek borotválásra?
2020. jan. 18. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A kijáratnak és a szeméremdomb feletti résznek (császár lehetősége miatt) szőrtelennek kell lennie
2020. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de ők le fogják
2020. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon szőrös voltam. Nem bororváltak, pedig vágtak aztán varrtak.. nem is értem így hogyan..
2020. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél szőrös voltam, csak a hüvely körül borotváltak le kb fél perc alatt. A másodiknál pont szülés előtt 3 nappal még megborotválkoztam, biztos, ami tuti alapon, így nem csináltak semmit.

Amúgy nem kotelezhetnek rá, megcsinálják rutinból sok helyen.

2020. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Én nem borotváltam az utolsó hónapokban és szülés előtt a kórházban sem borotváltak.
2020. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés előtt borotválkoztam (program császár) de erre megint leborotvaltak 🤷‍♀️mondom tegnap este volt leborotvalva de ők csak azért is borotvaltak.szival ja. SOTE 1 szültem.
2020. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ahol èn szültem, ott nem borotvàlnak, nekem nem volt akkor rà igenyem, ìgy szőrösen szültem.
2020. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6.

Dettó, úgy mentem oda hogy csupaszon, erre átborotvált a császár reggelén mégis...

Holott nem volt mit...

Kb csak arra volt jó, hogy vérezzen.

Sote I

2020. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!