Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 2 héttel úgy...

Szülés után 2 héttel úgy gondolom méhsüllyedésem van. Javulhat ez a 6 hetes kontrolig? Ez lehet normális szüles után?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve.A méhszájam a hüvelybedmenet előtt van. Javulhat ez magától? Vagy mi lesz így velem? Hogy fogunk így szexelni? Járt már valaki így? Egyébkènt egy tünetem volt csupán, hogy éreztem valamit a hüvelyemnél, aztán mikor oda nyúltam éreztem meg a dudort.
2020. jan. 18. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várd ki a kontrollt. Menj orvoshoz.
2020. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egy netes dokit megkérdeztem, ő mondta, hogy várjam ki a 6 hetet.
2020. jan. 18. 11:08
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nem mentes dokit kérdeznék. Hanem az orvost, akinel szültem. Bemesz, elmondod, max elkuld, hogy nincs teendő.. De azertlehet igy ki se tud tisztulni rendesen a mehed.
2020. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ne terheld magad, ne légy talpon sokat. Nekem a szülés után 1 évvel jött ki, miután egy hetet futottam esténként.... Borzasztó érzés volt. Nagyon megijedtem. Nekem a pihentetés és a futás elhagyása után visszahúzódott, sőt rá egy évre amikor dokitól kérdeztem ez miért lehetett, azt mondta nincs süllyedés..

Abban az időben sokan az intim tornát javasolták, de azt is trénerrel érdemes csinálni. És kell vagy fél év mire hat.

Én úgy tudom, hogy első körben nem műtik ezt, hanem pihentetésre küldik. Fekvés, torna bármi. Egy hozzá értő doki biztosan meg tud nyugtatni. Keress erre szakosodott orvost!

2020. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nagyon köszönöm a válaszod. Megírnád hogy neked milyen tüneted volt? És mennyi idő után múlt el? Köszönöm előre is.
2020. jan. 18. 14:59
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem épp a kérdésre válasz, de ez fájdalommal jár? 4 hete szültem es amikor megnéztem a gatsebem a hüvelyem elég tagnak tűnt és ott volt vmi beljebb. Fájdalmat nem érzek de most eléggé bepanikoltam h nekem is süllyedt-e??
2020. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem fáj egyáltalán.
2020. jan. 19. 09:15
 8/18 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Fájni nem fájt, csak olyan érzésem volt, mintha (már bocsánat) fél napja tartogatnám a nagydolgom. Elmentem pisilni és törlésnél éreztem, hogy kidudorodik. Őszintén meg sem próbáltam nézni tükörrel. Nem nem.....

Nekem ez terhelésre jött elő, a futást nem szeretik a szalagjaim úgy látszik..

Aztán ez után egy ideig az volt, hogy amikor takarítottam, mászkáltam, elmentünk boltba, tehát egy x ideig talpon voltam, akkor előjött a "nagydolgomvan" érzés és alul éreztem, ahogy nyomódik. Folyamatosan attól rettegtem, hogy egyszer kijön. Persze ahhoz sok kell állítólag.. Aztán amikor erre figyelni kezdtem, a lenti "nyomódáskor" lefeküdtem a hátamra, a lábaimat felhúztam behajlítva, pihentem picit és utána valahogy kevésbé volt zavaró. Egy idő után visszahúzódott. Erre a dokim azt mondta, hogy nem érti az egészet, pedig basszus a méhszájam ki volt dudorodva szóval nem hazudok. Magam sem értem, hogy hogyan tudott így változni a méh-tartó szalagjaim rugalmassága/tartása, de tény, hogy azóta nincs gondom. Elmúlt.

Van egy plusz meglátásom... Amikor ez előjött nálam, akkor még nem nagyon voltunk aktívak a férjemmel szexuálisan.. Viszont bizonyos szinten egyszerre múlt el mikor aktívabbá váltunk. Lehet az orgazmus valamit befolyásol ott?

2020. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataidat.

Még az érdekelne,elnézést előre is,de tényleg meg kell kérdeznem, hogy szexuálisan nem okozott problémát? Nem "ütközött bele"? Mert engem most ez is frusztrál, hogy így hogy fogunk szexelni?

2020. jan. 19. 13:51
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát nálunk végülis nem okozott gondot, pedig nem rövid a férjem :D

Én a mai napig lentebb érzem a méhszájam, mintha a bemenettől a második ujjpercemig lenne. Azelőtt el sem értem. És még emellett is nyúlik annyit, hogy szexnél nincs gond.

2020. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!