Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A miskolci BAZ megyei kórház...

B Borsika kérdése:

A miskolci BAZ megyei kórház új szülészetéről vélemények?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva megyek szülni a megyei kórházba, mert oda tartozik a dokim. Az új helyen szült már valaki? Milyen tapasztalatok voltak? Mennyire rugalmas a személyzet, mennyire hagyják, hogy úgy csináljam, ahogy én szeretném? Természetes szülést szeretnék, bármiféle beavatkozás nélkül, vajon ha ott leszek élesben, hagyni fogják? Vagy rám erőltetik az akaratukat?

Még a szülésznő fogadáson gondolkodom, tudnátok esetleg ajánlani valakit, aki a természetesség híve, jó fej, és támogat mindenben? :)



2016. febr. 17. 23:05
 1/1 anonim válasza:
Lehet, hogy már nem aktuális a kérdés, de azért elmondom a tapasztalatom. Fél éve szültem ott, (már az új helyen). Nagyon aranyosak a szülészetes és a csecsemős nővérek is, hozzám bejöttek éjszaka, hogy nincs valami probléma, mivel nagyon sírt a kicsi. Nem volt még ugye tejem, elvitték a babát, és egy alvó kisdedet hoztak vissza. :-) Viszont ugye a cumit, stb. felejtsd el, bababarát kórház. Én azt mondom, hogy most sem szülnék máshol. Nos, a szülés, hát annak én is így indultam neki, hogy nekem nem kell gáz, meg semmi, majd én megszülöm anélkül, kemény vagyok. Ahha, persze. :-) De nem riogatni akarlak. :-) Ha szülésznőt szeretnél és még nincs, akkor privátban megírom, hogy ki volt. Na, ő nagyon jófej. :-) Nem, semmit nem erőltetnek rád, de ha a helyzet úgy kívánja, azért vannak ott, hogy te és a baba is biztonságban legyetek, ezért tulajdon képpen azt tesznek, amit jónak látnak.
2016. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!