Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, akinek pánikroh...

Van itt olyan, akinek pánikrohama volt császármetszés alatt?

Figyelt kérdés
Az első szülésemnél a műtét alatt pánikrohamom lett, ami szörnyű élmény volt, emiatt rettegek második gyereket vállalni. Nektek sikerült valahogy legyőzni ezt a félelmet?
2020. jan. 19. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En feltem, h az lesz, es nem lett hala Istennek. Ahogy megtudtam h csaszar kovetkezik, egybol jott a para, kepzeld, meg ki is setaltam a vajudo mosdojaba hanyni, arcot mosni, aztan nagy levegot vettem es azt mondtam h ezt itt es most nem engedhetem at egy rohamnak, es sikerult is . Treningezd erre az agyad, h egyszer mar tulelted, most meg mar nem h tulelned, hanem mec is tudod elozni, mert olyan eros voltal h szules kozben se hagytad magad legyurni!
2020. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél nem, ott egy tök rendes műtősfiú volt, mindig mondta, mi történik.

A másodiknál egy iszonyatosan paraszt műtősnő volt, kb mérges volt rám, amiért nem sikerült a vbac és neki dolgoznia kellett miattam... Pánikoltam, a pulzusom az egekben volt, majd hánytam is, abban a kikötözött helyzetben. Félek a következőtől, de lesz még gyermekünk.

2020. jan. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
N3kem nem volt, de ha előre szólsz, akkor altatni fognak.
2020. jan. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajjaj. Konkrétan a műtét közben jött ki. Szóltam hogy szarul vagyok. Kaptam oxigén maszkot, megnyugtattak jobban lettem. Olyan erős volt a pánik hogy császár közben beszúrt a hátam es kb szülés után 3 hétig fájt.
2020. jan. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem volt,nem kaptam levegőt,azt hittem megfulladok :(

nekem azért lett,mert nagyon ráparáztam,hogy na most felvágnak,mivan ha nem hat az érzéstelenítő stb...

2020. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem is ez volt, nem kaptam levegőt. Én egyébként éreztem fájdalmat amikor felvagtak, de utána leszedaltak és nem emlékszem semmire. Veled mi történt a pánik után?
2020. febr. 1. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szóltak,hogy mikor vágnak,és nem tudtam mikor csinálják már,ugye el volt takarva.Mikor meglátták a babát, és tippelgettek mekkora lesz (nagy volt) akkor esett csak le,hogy bele is csaptak a lecsóba jó gyorsan...tényleg,pillanatok alatt megvoltak...akkor kicsit lenyugodtam,egyrészt mert tudtam,hogy oké,hat az érzéstelenítő,másrészt vártam a fiamat,akit kiemeltek,oda is vitték a fejemhez,utána már megnyugodtam :) de azért az a fuldoklás mai napig rossz emlék,pedig 3 éve volt.
2020. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!