Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ahelyett, hogy szülés után...

Ahelyett, hogy szülés után lassan lejjebb menne, most még nő is a hasam?

Figyelt kérdés
7 hete szültem, 10kg ment le az első két hétben azóta fixen megmaradt a maradék 5 ami feljött rám. Szoptatok. Olyan érzésem van, hogy ahelyett, hogy egyre kisebb lenne a hasam, nagyobb most, mint mondjuk 3-4 hete volt. Lehetséges ez? Nektek mikorra múlt el a pocak? És mikor ment le az a pár kiló?
2020. jan. 21. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
4 honap alatt ment le teljesen, de sportoltam is
2020. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mikor kezdted el? Én császáros vagyok sajnos, jövő héten megyek kontrollra a dokihoz, addig nem szabad sportolnom és utána sem tudom mikor szabad elkezdeni, de majd rákérdezek
2020. jan. 21. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szoptass! Ahhoz viszont kell a sok szénhidrát. Attól viszont nem leszel vékony. Első szoptatós hónapokban a legtöbben híznak, aztán szépen megy majd le
2020. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szoptatok, írtam is :)
2020. jan. 21. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Termeszetesem szultem, direkt szules utani edzesprogramot kezdtem el 4 hettel utana.
2020. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Császárral szültem és kb fél évvel utána kezdtem igazán mozogni. Jól se voltam az első hónapokban,meg úgy éreztem hogy alul minden ,,alkatreszem" össze vissza mozog.. Kifejezetten rossz érzés volt úgyhogy nem eroltettem.Mikor már nem éreztem , hogy kellemetlen nekiálltam,de lassan mentek le a kg és a hasam kotenyhas szóval sose lesz a régi.Kb másfél évvel szülés után már teljesen oké vagyok.
2020. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Császárosok fél évig nem sportolhatnak! Én is csak sétálok,semmi más. Nekem is nőtt a hasam. Először lement, aztán visszakött a hurka. Köszi karácsony 😁 12 kilót híztam terhesen, most az induló súlyomon vagyok. Szülés óta
2020. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kell neki idő. Esetleg lehet, hogy puffadsz is kicsit. Hasleszoritot nem használsz? Majd a hasizmodat nézésd meg hogy szét van e nyilva mert esztétikailag az sokat ront akkor is ha kilóban jó vagy.
2020. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!