Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt időtök tusolni, hajatmosn...

Volt időtök tusolni, hajatmosni elrendezni magatok szülés elött mikor fájásaitok voltak?

Figyelt kérdés
Orvosom azt mondta elmegy a magzatvíz azonnal korház.Milyen fájásoknál,tüneteknél vagy gyors időm rendbe kapni magam? Védőnő viszont azt ,hogy 5-10perced fájásokkal menjek korházba addig ne.Tapasztalatok jól jönnek :)
2020. jan. 26. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezdődtek rendszereződni a fájások még elmentem zuhanyozni, hajat mosni, borotválni stb.. Aztán indultunk.. De olyan lassú volt a folyamat, hogy a kórházban is még lezuhanyoztam közben.
2020. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem fájás gyengeségem volt este 10 től jöttek a fájások 5 percenként. Eszemben nem volt felkelteni a páromat, nem tudom miért.

Ezért reggel 8ig szenvedtem. Hát én párszor letusoltam, mert azt hittem csak jósló. Tehát igen van idő. Nem azonnal jönnek az 5 percesek, előtte úgy is felesleges bemenni a kórházba.

Nem értem minek hajat mosni? Én szülés után mostam a kórházban előtte felesleges lett volna szépen bele izzadtam. :/

2020. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!Nekem hosszú hajam van,meg sajna nem 5perc mire végzek,úgy vagyok vele ha nem szükséges nem hajmosással tölteném az időt bennt,inkább megoldanám itthon.Meg ki tudja milyen állapotba leszek bennt. :)
2020. jan. 26. 20:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
22 óra volt a legrövidebb vajúdásom, 38 a leghosszabb. Mindenre volt időm. 😅
2020. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett. Este fürödtem, hajnalban folyt el a magzatvíz. De amúgy lett volna időm.

De a kórházban le kellett tusolni. Kaptam beöntést, és utána, mikor végeztem tusolás volt. Meg szülés után újra.

2020. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezdett szívárogni a magzatvíz (éjfélkor) elmentem zuhanyozni, hajat mostam, szőrtelenítettem, bepakoltam a bőröndöt, kisimítottam a hajam, alakítottam annyit a fejemen hogy szalonképes legyen és 5 körül elindultam a kórházba. Út közben (kb 35 perces) kezdődtek az 5 perces fájások, addig alig észrevehetően fájt valami/
2020. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt,

De hajat nem mostam..

A 10 percesek alatt tusoltam

Körmötlakkoztam ( vártam h rendszeres lesz-e)

Újratusoltam, mert hasmenésem volt..



2. fájás után 3db 10 perces jött, majd 7

Alig 5 percesekkel indultunk 70 km-re....

2 percesekkel értünk be.

Még 4 óra kellett a baba megszületéséhez.

Kocsiban elment a magzatvíz is.

2020. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat!Nekem is az a tervem,h.itthon elrendezem magam,talán így is lesz:)
2020. jan. 26. 21:02
 9/13 khniki ***** válasza:
Előző nap mostam pont hajat. Este megfürödtem, lefeküdtem, akkor kezdett szivárogni a magzatvíz. :)
2020. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor jól időzítettél :)
2020. jan. 26. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!