Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki tervezett császárral...

Aki tervezett császárral szült az tudta rendesen szoptatni a babáját? Nehezebben indult meg a tej?

Figyelt kérdés

A kisfiamat sürgősségi császárral szültem és nála nem volt gond.De hallottam olyat, hogy azért mert a vajudás alatt felszabadultak olyan hormonok amik segítenek a tej megindulásában, viszont a tervezett császárosoknál ez nehezebben megy. Ebben lehet valami.Nagyon szeretném szoptatni a lányzót is, és valószínüleg tervezett császár lesz, és kicsit félek hogy esetleg nem fogom tudni.


Előre is köszi a válaszokat, és a tapasztalatokat!


34h kismama


2010. júl. 22. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam valószínűsíthető volt, hogy császár lesz, mert nem fordult meg és nagy volt a súlya is. A baba simán szopizott, nem volt vele semmi gond. Annyit tedd a cicidre ahányszor csak lehet, ne várjál 2-3 órákat. S ezzel a módszerrel szépen be fog indulni a tejed. Én azt csináltam, ha egyet nyekket a leány, már ment is a cicire. 6 hónapig szopizott, aztán megjött a havim és utána már nem volt hajlandó szopizni.

2010. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tervezett császárom volt nekem is mert nagy baba volt és nem fordult meg,ráadásul bevolt szorulva abordáimhoz.

Csak 3 hónapig sikerült szoptatni:-(

2010. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én dec 15-én szültem tervezett császárral a kisebbik lányomat (az első is császár volt) és a picinek már a 2. napon anyatejes volt a széklete, a 3. nap lövellt be és kisebb-nagyobb problémák voltak ugyan az elmúlt 7-8 hónapban, de még még most is szopizik 2-3x egy nap.
2010. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Programozott császárom után,másnap belövellt a tej.Első nap is elégedett volt a kisbabám az előtej elég volt neki addig.20 hónapig szopott.Remélem a kistesó is hasonlóképp nálunk is(szintén műtét) :) Ezen ne izgulj semmiképp,tuti fogod tudni szoptatni! :) 23h.kismama
2010. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 2.császi után hamarabb indult be a tejem mint az elsővel,de nem is agyaltam rajta..Szoptattam sokat a kh.ba is ha nem jött semmi első nap akkor is szívta:-)

10hóig szopott mindkettő.

Esetleg ha izgulsz miatta szülés utánra vitess be szopis teát,azt is ihatod:-)

2010. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vajúdás nélküli császárom volt. 3. nap lövellt be a tejem, de a kisfiam addig is tudott valamennyit szopizni. 6 hónapig kizárólag anyatejes volt, és 18 hónapos korában én választottam el.
2010. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem spontánnak indult ,aztán császár lett belőle! Kisebb gondokkal leküzdöttük.De tej az nem volt sajna, pedig a cicijeim mint a kannák olyanok voltak!!(bár az nem jelent semmit).Na mindegy tápszer+(kecske tej hígítva)
2010. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2éve szültem tervezett császárral 2-3 napon már belövellt a tejem.A homeós bogyóktól majdnem elvesztettem-nem szedd őket csak addig amíg be lövel ,mert apasztja utána ez tény!!!1éves korában én vettem el tőle,de majd 6hónp volt mire el tudtam állítani a tejet.2.5hónpig kellett fejjek a szoptatás utána homeós bogyók miatt addigra állt be stabilra..remélem most könnyebben fog menni és nem császárral-35hetes kismama:)
2010. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Két császárom volt!Mind a két esetben 2. nap belövellt a tejem.

Az első lányom most 26 hónapos, egy éves koráig szoptattam de azért csak addig mert a hugi uton volt és az orvosaim azt tanácsolták hagyuk abba a szopit.

Kisebbik lányom most 9 hónapos és fél hónapos és még van tejci bőven!

2010. júl. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

* 9és fél hónapos

utolsó voltam

2010. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!