Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki hanyadik hétre szülte a...

Ki hanyadik hétre szülte a másodikat programozott császárral? 35 h km

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvileg kiírt előtt 10 nappal fog császározni a doki, de van egy olyan érzésem, hogy hamarabb be fog indulni a szülés.

1 gyerekes, 34 hetes km

2011. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát,én mostanában megyek NST-re,utána megmutatom a dokinak az eredményt és megkérdezem tőle..csak nem tudom mire számítsak?és ez hogy zajlik?előtte való nap be kell feküdni és másnap megcsinálják?szintén 1 gyerekes anyuka
2011. nov. 10. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmet 38 hét 4 naposan fektették be és pont 39 hetesen császározták.

Orvosa válogatja mikor fektet be és mikor császároz. Valakinek csak előtte 1 nappal kell befeküdnie, de pl. egyik ismerősömnél hamarabb jött a baba, mint a megbeszélt időpont, és olyankor felborul a terv.

2011. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39. hétre beszéltük meg a műtétet, de mivel 37 hetesen be kellett feküdnöm vizesedés miatt, ezért megkértem, hogy hozzuk előbbre a műtétet. 38 hetesen volt a császár.
2011. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek pont a 40.héten csinálták meg, aznap kellett bemennie, nem előbb.

Sógornőmnek a 39.héten csinálták, neki is aznap kellett mennie (másik kórház).

2011. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek a második programozott császár volt, meg lett beszélve a dokival, hogy délután bemegy és este megcsászározzák. Így is történt.

Nekem is az lesz a második, de én még csak a 27. hétben vagyok, valószínűleg - ha nem indul be előbb -, akkor a műtét napján megyek be.

2011. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!