Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi kórházban szülés...

Izabella220 kérdése:

Nyíregyházi kórházban szülés alatt valaki kapott eda-t? Egyáltalán ott van ilyen lehetőség. Én egy babát szültem ott de nem is volt ilyen eszembe h van e ilyen lehetőség. Kapott valaki ott?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kértem, nem kaptam. Azt mondták csak gázt tudnak adni, mert nincs altatóorvos..


2 éve szültem, éjszakai ügyeletben (8-00:15), nem volt fogadott orvosom.

2020. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs ilyen lehetőség.
2020. jan. 28. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs csak gáz.
2020. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van lehetoseg, de kulon kell fogadnod hozza altatoorvost, aki bemegy amikor epp szulsz. egy altatoorvos van ugyeletben mindig, de ha epp akkor csaszarmetszes van amikor szulsz, az ugyeletes nem tud melletted is lenni egyszerre ket helyen. ezert kell fogadni egyet kulon. a szulesznot is nagyon ajanlom (szulesznot pedig csak ugy tudsz, ha fogadott orvosod is van... )

sajnos igaz az, hogy ha fizetsz, minden van... :(

2020. jan. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!