Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már lassan 5 napja non stop...

Már lassan 5 napja non stop fáj a fejem, ez bajt jelezhet?

Figyelt kérdés

39 hetes terhes vagyok, és iszonyatosan fáj a fejem már 5 napja-vérnyomásom rendben van -. Félek, hogy emiatt baj lehet a szülésnél is. Az orvos egyelőre semmit sem mond. :(

Volt már Valaki így?

Előre is köszönöm!



2020. jan. 29. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy köze van hozzá. A faramuci frontoknak inkább...
2020. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a frontok, anno terhesen engem is jobban megviseltek és többször fájt a fejem mint előtte. Sőt ma nekem is fáj reggel óra. Kitartás!
2020. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt amúgy is gyakran fáj az ember lánya feje.Ráadásul itt a front.Nekem dec.elején fajt a fejem,33 hetes voltam.3.napja fájt.Épp fekzdtem mikor elfolyt a magzatvíz.Na mondom marha jo,szét megy a fejem es még szüljek.Odabent míg a vajúdóba voltam,kaptam vénásan egy algopyrint,utána semmi bajom nem volt.
2020. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is péntek óta fáj a fejem. Nem hiszem h emiatt gond lenne a szülésnél.

Kitartás!

2020. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!