Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hirtelen romló közérzet és...

A hirtelen romló közérzet és iszonyú fáradtság, álmosság jelezhet valamit? Vagy csak ez az időjárás teszi ezt velem/velünk? 39+2 hkm

Figyelt kérdés
Most valahogy olyan nyomott, fáradt és álmos lettem, mint a terhességem elején, amikor semmire nem volt energiám.
2013. szept. 9. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az idő. :) Nekem 7 hónapos a lányom és amikor őt elaltatom napközben én nekem is le kell dőlnöm cseppet aludni. :D

HÁla az égnek az itthoni munkámmal nem vagyok elmaradva így lazsálhatok én is kicsit. :P

2013. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok, én 39+5 vagyok...igazából reménykedem, hogy ez már valaminek a kezdete...:P Jóslóim is vannak, aránylag sűrűn...remélem a héten meglesz...:P
2013. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés előtti napon volt ez, még sírtam is, olyan rossz kedvem is lett hirtelen. Semmi fizikai jele nem volt, másnap hajnalban elkezdett folyni a víz. A másodiknál nem volt időm erre figyelni, de így utólag látom, feszültebb voltam kicsit.
2013. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyelőre nincs semmi :( Már aludni is alig tudok az éjszaka, ez a várakozás, és bizonytalanság...Ahhhh...
2013. szept. 10. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:

nálam az első 5 hónap telt úgy, ahogy most te is vagy :) pedig volt hó, napsütés, hideg, meleg, ilyen front, olyan front :) aludtam volna folyton! :)

amúgy most valóban álmosító az időjárás, a 7hós babám fél8-ig aludt (este 7-től) pedig már egy ideje a kakasokkal kel mostanában :) :)

kitartás! :)

2013. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom már azért kibújt a pici :) Végül mikor látta meg a napvilágot? Jól vagytok mind a ketten?
2013. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, már kibújt :) szeptember 19-én született meg, jól vagyunk mind a ketten :) sajnos nem volt könnyű szülés, de ez már lényegtelen :)
2013. dec. 15. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!