Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39. hét: fehér, krémes hüvelyv...

39. hét: fehér, krémes hüvelyváladék mitől lehet ha most lett kezelve egy fertőzés?

Figyelt kérdés

A tenyésztést amikor vizsgálták azt mondták van egy kis gombás fertőzésen, amire a Canesten hüvelykúpot javasolták. Az első pár napban semmi folyásom nem volt, most meg megint... Nem lett volna hasznos a canesten?

Az orvos komolyabbat nem ír fel azt mondta - így a terhesség végén, és ez különösen nem is veszélyes a babára.



2020. febr. 1. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Most nekem is ilyen folyásom van (nekem nagyon enyhe mondjuk, 1-2 "csepp"/nap.

És ha az orvos azt mondta, hogy nem veszélyes, akkor hallgass rá. Kitartás, mindjárt vége :)

Engem is idegesít minden ilyen dolog, alig várom, hogy megint csak a saját testemért legyek felelős. (bár úgy sem járkálnék kezeletlen bajokkal, de kevésbé lennék ideges miattuk)

2020. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is gombás fertőzés volt szinte az egész terhességem alatt, a 36.heti hüvely kenet is kimutatta, canesten kúpot használtam es utána pár napig jó volt de később újra jött, nekem kissé sárgás hüvely folyás... Természetes úton szültem, az orvosom engem is megnyugtatott hogy a babának nem lesz baja. 6 hetes a lányom, nem tapasztaltam semmi olyat ami aggodalomra adna okot
2020. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!