Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39. hét, és pár jósló fájáson...

39. hét, és pár jósló fájáson kívül semmi sincs, igy lehet, hogy túl fogom hordani?

Figyelt kérdés

Esténként érzek némi jóslófájást, de kb ennyi.

Ez normális és ha itt az idő hirtelen indul be minden, vagy apránként kellene jeleznie a testemnek?

2 hete néztek meg, akkor totál zárt volt mindenem.

Előre is köszönöm!



2020. febr. 2. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek van előjele, nekem sem volt az ég világon semmi (1 jósló sem), mikor elkezdett szivárogni a magzatvíz
2020. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túlhordtam, semmit nem éreztem, CTG rendszeres fájásokat mutatott, 3 újnyira kitágultam. Volt oxitocin, burok repesztés, addig mintha mi se történt volna..
2020. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En 5x szültem es sosem magzatvíz folyással kezdődött. Valamiert minden első babás azt hiszi, majd neki úgy fog kezdődni. Semmilyen előjele nem volt. Még olyan is volt, hogy már elkezdtem kinyílni (de fajás meg nem jelentkezett), csak mentem uh-ra es azon sem lattak semmit, csak annyit mondtak, hogy annyira lent van a feje, hogy nem tudják rendesen megmérni. Hazafele már fájdogált a hasam....
2020. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és onnan tudom, hogy akkor nyiltam, mert előző nap zárva volt a méhszáj. És az uh utan 2 óraval a kh-ban 4 ujjnyi méhszájjal mentünk be.
2020. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem semmi jele nem volt, aztán a kiírt napon egyszercsak elindult a dolog.
2020. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Természetesen tudom, hogy amik a filmekben vannak, hogy elfolyik a magzatvíz, és utána száguldunk a kórházba nem törvényszerű, hogy mindig így van. Sőt, ami azt illeti én is inkább több olyan esetet olvastam (pl itt), hogy nem volt magzatvíz szivárgás.

2020. febr. 2. 19:41
 7/8 khniki ***** válasza:
Nekem jóslóm sem volt. Egyszer csak megrepesztette a baba a burkot és folyni kezdett a víz.
2020. febr. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szülés előtti napon vizsgált a dokim, teljesen zárt volt a mehszáj, mondta is, hogy még várni kell. semmi fájásom nem volt. Másnap reggel elöntött a magzatvíz, estére meg volt a fiam. :)
2020. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!