Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány 5 perces fájás kell?

Hány 5 perces fájás kell?

Figyelt kérdés

40 perce elkezdődött valami, nem mértem. Sokszor volt már jóslóm. Az utolsó hármat kezdtem applikációval mérni, 45-50mp-esek és majdnem masodpercre pont 5 perc telik rl köztük. Mennyi ideig méregessem, mielőtt valamit csinálok?

Méh tetejétől lefelé húzó görcs, méhszájban erosen feszít az utolsó pár mp.


2020. febr. 2. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem amíg méregetni tudod, maradhatsz. Ha már nem kapsz levegőt, térdelsz az ágy mellett és leszrod az applikációt, akkor induljatok el!
2020. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez már az! Nekem ugyanígy kezdődött


Zuhanyozz le, szedd a kórházi cuccot stb


Könnyű szülést!

2020. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyanítom, hogy ez már szülés lesz. Ha zuhany hatására sem múlik, bizony az lesz. Könnyű szülést kívánok!
2020. febr. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyoznék és pakolásznek. Megvárnám, hogy sűrűbb vagy erősebb legyen. Pláne, ha első. Vagy ha vérzéssel tarsul, vagy egy óra múlva sem múlik, elindulnék. Hány hetes vagy?
2020. febr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
38, 3.baba, de az első 2 meconiumos magzatviz + oxitocin kombo volt. Elmúlt a rendszeres cucc egy fel oraval kesobb, de rendszertelenül azota is fajogat.
2020. febr. 3. 07:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nincs olyan hogy hány öt perces fajas kell,mert nekem pont 24 orat tartott... ahogy írja az első,mikor leszarod az applikációt akkor fogsz szulni igazàn. Mindha en írtam volna az első hozzászólást:-))
2020. febr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!