Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Léteznek 1 perces jósló...

Léteznek 1 perces jósló fájások tágulás nélkül, utána meg szinte semmi?

Figyelt kérdés
Hétfő reggel erős derék-hasi fájdalom és mintha a baba feje beékelődött volna, irány a kórház. Ctg szerint 1 perces fájások de haza küldtek h ez csak jósló mert nem tágulok.Egész nap fájt mindenem, éjszaka felkeltem egy fájásra de vissza aludtam, kedden nem fájt semmim csak amikor fél óra sétálás után csillagokat láttam, de a pihenéstől elmúlt. Este mintha csöpögni kezdene a magzatvíz, ma szerda reggel van se fájás se semmi. Szerintetek ilyenkor mi van?

2015. aug. 19. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jósló sajnos bármilyen nehéz elhinni,nekem a kislányomnál 36 hetesen ugyanígy,5 majd 2,1 percesek, 0 tágulás, egész éjjel így,séta,szülőszoba,aztán reggelre azt vettem észre hogy elaludtam ergo elmúlt a fájás.Utána még 3 naponta kb ezt elnyomtuk,mig végre 38+6-nál megcsászároztak.
2015. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia jaj de gyors voltál :)

A kórházban 5 dokiból 4 azt mondta h ez már vajúdás csak épp nem akarok meghalni a fájdalomtól, még a páromat is beöltöztették. Az 5. doki aki egyben haza is küldött mondta h nem tágulok, pedig elvileg már 1 hónapja 1 ujjnyira kivan. 39 hetes vagyok.

2015. aug. 19. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Az esetleges magzatvíz csepegés miatt én bemennék a kórházba, ott egyszerűen egy indikátorpapír segítségével meg tudják nézni, valóban arról van-e szó, ha igen, akkor már csak babával mész ki onnan.


Ha pihenéstől, meleg víztől elmúlik, akkor jósló szokott lenni.

2015. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy csepeg a mvized? mert akkor inkább mennyetek be a kórházba.
2015. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem voltak derékfájós görcsök talán 3-5 napig,aztán inditottak ezalatt bő két ujjnyi lett a tágulás. lehet neked is fog lassanként. gondolom azért most naponta mész most nst-re nézik a babát,meg téged is az orvosod igaz? védőnő nézte a magzatvíz szivárgást?
2015. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!