Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben császároznak, ha előre...

Miben császároznak, ha előre kiírt császár lesz? Mit vegyek fel a szülőszoba részre, ahonnan megyünk majd a műtőbe és műtét után nem lehet felkelni pár órát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Sima hálóing vagy valami kényelmes ruha. A műtét előtt úgyis adnak kis köpenyt, de a műtét alatt meztelen leszel.

Általában 12 órát kell feküdni műtét után.

2011. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is előre kiírt császár volt 1 éve.

A műtét előtt közvetlenül kórházi ruhát adnak rád(előtte hálóingbe vagy).

A műtét után nem szabad felkelni min.8 órát nehogy a gerincérzéstelenítőnek hosszútávú mellékhatásai legyenek(pl.fejfájás),viszont ha letelt a 8 óra akkor kötelező felkelni és zuhanyozni!!

2011. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mesztelenül császároznak. Gondolom előtte már úgyis befektetnek, így a hálóing teljesen megfelelő ruhadarab lesz. Nekem sürgösségi császárom volt, így nekem gyors vetkőzés, borotválás(nem így készültem, csak egy ctg-re mentem), és már toltak is a műtőbe. A programozottnál gondolom zuhanyozhatsz előtte.

Nekem 12 órát kellett fekve maradnom. Ez idő alatt meztelen voltam. De másoktól hallottam, hogy csak 6 órát kellett feküdnie, vagy éppen 24-et.

2011. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkétszer a kórház hálóingében műtöttek(császároztak)amit felhajtottak a mellkasomig,"csak" a hasam és a alsó-fertály volt meztelen.Az első zuhany után lehetett a saját hálóinget felvenni.Kórház függő,ez Eger.A védőnőd lehet hogy jobban képbe van,nálatok hogy működik ez a kórházan.
2011. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Mávban most volt sürgősségi császárom, a szülőszobán kihámoztak a hálóingemből és kaptam egy cuki zöld papír ruhát. Ez volt rajtam a műtét alatt és utána is, amíg fel nem kellett kelni és zuhanyozni. Utána ismét a saját hálóing.
2011. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem programozott császárom volt. Műtét előtt a szülőszobán még kórházi hálóingben voltam,de mielőtt betoltak a műtőbe,ezt is le kellett vennem. Műtét után 6 óra múlva muszáj volt felkelnem és a szobában egy picit sétálgatni,persze a nővérek nagyon rendesek voltak,mert segítettek az első felkeléskor és mosakodáskor is. Ekkor is kórházi hálóingben voltam, csak másnap vettem fel a saját hálóingemet.
2011. márc. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!