Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szül valaki Kecskeméten...

Szül valaki Kecskeméten aug.21-25 közt? Hogy vagy? Ki az orvosod? Fogadtál szülésznőt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én majd csak februárban, de ott szülök.Nekem ifj Nyírády az orvosom.Neked?Barátnőm 2hónapja szült Kecskeméten, már a 2.babáját. Ő Nemes dokira esküszik.

Könnyű szülést és boldog babavárást!

2010. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én aug 27-re vagyok kiírva. Temesváry Dr. az orvosom, szülésznőt nem fogadtam, mert nem tudom még hogy sima-vagy császár elé nézünk..

2010. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem Horti dr. az orvosom,21-re vagyok kiírva,második szülésem lesz.Már nagyon várom,hogy túl legyek rajta,kicsit nehéz már itt a vége felé.Én sem fogadtam szülésznőt.
2010. júl. 23. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez valami új dolog, eddig nem lehetett fogadni szülésznőt. Elég sok változás volt mostanában, bár én inkább a hozzáállásukon változtatnék. Személyes tapasztalatom még nincs az itteni kh-ról, az előzőt máshol szültem, de a csecsemősökről eddig szinte csak rosszat hallottam. Azért elég kiszolgáltatott az ember főleg ha szülésről van szó, és tudom, hogy a kismamák hisztisek tudnak lenni, de sokaktól hallottam, hogy nagyon flegmák, és undokok a nővérek. Persze biztos van kivétel köztük, nekik is lehet rossz napjuk,majd megtapasztalhatom személyesen is nemsokára....bár én nem vagyok kötözködős, sőt tudok együttműködni, remélem kellemesen csalódni fogok,és jó véleménnyel hagyom majd el a kórházat.:-))
2010. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár én nem augusztusra, hanem szeptember 15-re vagyok kiírva,de Kecsekméten fogok szülni és dr. Seregély Attila a dokim. Én már hallottam, hogy lehet szülésznőt fogadni és ajánlottak is egyet és már találkoztunk is.Ő ott lesz a szülésnél és a dokik is örülnek szerintem, ha valakinek van szülésznője, mert nekik is könnyebb a dolguk.

A csecsemősökre én is hallottam sok rosszat, de azt mondták a tapasztaltak, hogy le kell tojni, és menni utánnuk és kérdezni és kérdezni és kérdezni sőt kérni a segítségüket.

Egyébként lehet sok negatív dolgot hallani a nőgyógyászatról, de én voltam ott 3 napot még mikor nem sikerült a babó és csak kellemesen csalódtam.

Mind az orvosok és az ápolók is nagyon rendesek voltak és nem volt kosz.Az, hogy szegényesek a körülmények, hát... Erről meg ki tehet...

2010. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!