Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet Kecskeméten szülésznőt...

Lehet Kecskeméten szülésznőt fogadni? Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehet! Csak dokit. De azért kíváncsi vagyok én,is más mit mond majd. :)
2010. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én i9s úgy tudom, hogy csak dokit lehet. Szülésznőből meg akit "dob a gép"...
2010. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az első vagyok...de nagyon rendesek ott a szülésznők.főleg az idősebbek.nekem nem volt gondom velük
2010. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor nem is próbálkozom. :)
2010. nov. 17. 13:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, rosszul tudjátok.Én kecskeméti vagyok, és úgy tudom, hogy lehet.Nem olyan régen jött divatba, nekem is a védőnőm mondta, hogy van erre lehetőség.10 ezer ft körül van a "tarifájuk". Én csak azért nem fogadtam, mert az orvossal együtt már sok lett volna, és inkább a dokinak adtam.Egyébként én nem voltam tőlük elájulva.Amikor én szültem elég mogorva 2 nő volt.De a többség tényleg rendes, csak nekem nem volt szerencsém.Érdeklődj az orvosodnál vagy a védőnődnél, hogy kit ajánl.Ők ismerik legjobban a "felhozatalt".
2010. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet én is tudom. Bár a tarifát többről hallottam. Miklós Mártát többen ajánlják.
2010. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, utánajártam, lehet.

A 34. hét körül kell felvenni vele a kapcsolatot, és a legjobb az, ha az orvosod kérdezed meg, hogy kit ajánl, kivel szeret együtt dolgozni. (az is lehet, hogy rádbízza a döntést) Most legalábbis ez a gyakorlat.

2010. nov. 19. 19:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia. Remélem nem késtem még el a válasszal. Én a Budai Beátát tudom ajánlani. Nekem Ő volt a szülésznőm, és hihetetlen kedves, de egyben szigorú is volt. Nekem nagyon nagyon sokat segített.
2010. nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippet! Jövő héten fel is keresem. Te a kórházban kerested meg, vagy tudtad a telefonszámát?

Azt tudom, hogy most már lehet szülésznőt is fogadni, csak azt nem tudom, hogyan kell velük kapcsolatba lépni.

Köszönöm mégegyszer!!!

2010. nov. 26. 10:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem igazából Őt dobta a gépezet, de nagyon jól jártam vele. Tényleg nagyon kedves volt. Szerintem keresd fel.
2010. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!