Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után közvetlen mikor,...

Szülés után közvetlen mikor, milyen szorosan és egyszerre max mennyi időt lehet rajtam a hasleszorító?

Figyelt kérdés
nem tudok most képet mutatni róla(már elcsomagoltam)de testszínű,3 tépőzáras függőleges irányban.Amikor vettem azt mondta az eladó,hogy szülés után akár már 1órával(vagy az 1.zuhanyzás után) fölvehetem,de szigorúan fekvő állapotban,mert ekkor vannak a helyükön a szervek.És hogy jó szorosra tépő zárazzam.De mennyire szorosan?Kényelmes legyen vagy sem?
2010. máj. 27. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
én a kórházban nem hordtam, csak otthon kezdtem el, tehát a szülés utáni 4. napon. napi 2-3 órát lehet hordani, azért nem többet, mert muszáj, hogy a saját izmaid is dolgozzanak. fekvő helyzetben kell felvenni, én szorosra kötöttem: annyira szorosra, hogy azért még kényelmes legyen, ne legyek rosszul vagy ne a hasszorító járjon a fejemben, de azért szorítsa le a hasam és használjon. Biztosan érezni fogod, hogy hogyan jó a viselete. Minden nap használtam, azt, hogy hány héten keresztül, már nem tudom.
2010. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!