Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez jelezheti a szülés közeledtét?

Ez jelezheti a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben ment, sokszor járok ki pisilni éjjel és egyebek, viszont ma eléggé érzem a derekamat. Hullámzóan fáj, elmúlik majd visszajön újra pedig pihenésre nekem elszokott múlni és nem fáj ennyire. Nem tudom hogy ezt szokták-e mérni de azért így rá nézegettem, szóval van hogy 3 percenként, 6 percenként fájdogál. Az alhasamban enyhe menstruációs érzés van, ha pedig egy 10-es skálán kellene néznem akkor erősségre olyan 6os vagy 7es. Tegnap voltunk ctg-n ami konkrétan nulla spontán fájást mutatott és eddig azért az időjárás sem volt nagyon hatással ránk. 37+3 napos kismama vagyok. A nyákdugó távozott már bő 2 hete és a baba feje már beékelődött.
2020. febr. 16. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez? A méhszáj zárt?

36 hkm

2020. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A derékfájás mindennapos de nem szokott hullámzó lenni mint ma. A 35.hét elején nézték akkor még zárt volt.
2020. febr. 16. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!