Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utani 6 hetes kontroll...

Szules utani 6 hetes kontroll kotelezo, ha nincs panasz?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki nem volt? Vagy akinek nem volt panasza es megis volt valami problema?
2020. febr. 20. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmi sem kötelezó, de nem tudhatod mi van bent
2020. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem


De erősen ajánlott...

Vannak dolgok amiknek nincsenek érezhető tünetei.


Már nemcsak magadért felelsz, hanem a gyermekesért is.

Így ne hanyagold el szerintem a testi egészsegedet

2020. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én a második után nem voltam, hetekig intenzíven volt a baba, közben a másik otthon, így is alig tudtuk összehangolni, hogy egyikük se legyen folyton lepasszolva. Ha nem lett volna ez a helyzet, akkor elmentem volna, ahogy a többiekkel is.
2020. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Azt hiszem ezen már ne spóroljunk. Nem lehet tudni milyen a méhszáj, visszaállt e odabent minden. Ha halogattam volna mev is evett volna az ideg hogy valóban rendben vagyok e főleg sürgősségi császár után...
2020. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi okod lenne mégis kihagyni? Mi az ami miatt ennyire megoldhatatlan, hogy elmenj?
2020. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

TEK-et nem küldik rád, de azért erősen ajánlott, a te érdekes elsősorban, nem másért.

Miért nem akarsz menni?

Mi az oka?

Én is fájlaltam kicsit, hogy az a 10 perc még belekerült 18 ezer forintomba, meg a férjemnek egy nap szabadságba, de hát ennél nagyobb áldozatokat is kell majd hozni a gyerekkel.

2020. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem penzrol van szo, itt annyira nem draga. Az orvos, aki vegezte a csaszarmetszest, nem lesz elerheto a kovetkezo 2 hetben. Mashoz nem szeretnek menni, gondolom, ha o mutott, o latja a legjobban, hogy rendben gyogyul-e...
2020. febr. 20. 18:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj 8 hét után.
2020. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 khniki ***** válasza:
Én is kesőbb mentem, a 7.-8. héten.
2020. febr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!