Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hetes kontroll utáni vérzés,...

6 hetes kontroll utáni vérzés, fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Semmi bajom a világon nem volt a mai napig. 8.hétre jött ki a szülés utáni 6 hetes kontroll, a doki megvizsgált (majd' bepisiltem a fájdalomtól), mindent rendben talált. Majd hazaérve tiszta vér volt a betét, a bugyi, még a nadrágom is kapott kicsit. Fáj ha leülök, és iszonyúan csíp, ha pisilnek. Nem hiszem el hogy eddig minden oké volt, most meg valami kontár munkával kárt tett bennem a doki :( természetes szülésen volt, kívül-belül varrtak.. Mi történhetett?

2019. júl. 3. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, nekem ilyen nem volt pedig 2x szültem. Egy biztos, holnap sürgősen menj vissza!
2019. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy fájt a vizsgálat, de az is lehet, hogy pont megjött a menzeszed (is). Szerintem is mindenképp és sürgősen lásson orvos, de talán inkább egy másik...
2019. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy egy varrat szakadt szét. Engem az orvosom olyan óvatosan vizsgált,szinte hozzám se ért. Az ultrahangot is szinte csak odatette.

Első voltam.

2019. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mensi 6. Héten jött meg. Az a vicc, hogy akkor pont azért nem vizsgált meg, most meg állította, hogy az biztos nem mensi volt. Na mindegy. Most ott ülök, várok a dokira, én is pont a varratszakadásra tippeltem, de hiába nézegettem tükörrel otthon, nem tudom mit kell nézni, azelőtt sose vizsgálgattam :( sajnos elég nemtörődöm, sietős, durva doki, de itt a kettő rossz orvos közül a jobbik át választottam, legalábbis akkor még azt hittem... Mégiscsak főorvos. Ultrahang... Ő olyat nem csinál. A másik dokihoz küldött akkor is. De most az is szabin van. Rettegek, hogy megint hozzám fog érni :( :(
2019. júl. 4. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Na,mi volt?
2019. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem derül már ki, ugyanis másnap visszamentem ugyan, de műtétje volt, és nem ért vissza rendelés vége előtt, pénteken pedig egyáltalán nem volt rendelés, mert akkor mind a 2 doki szabin volt. Ma viszont kisétáltam újra, a másik orvos vizsgált meg végül, de mivel a hétvégén elmúlt a vérzés, és csípő érzés pisinél, (már csak az fáj picit ha hirtelen modulok) nem mondott semmi okosat, nem lát semmi gondot, eltérést. Ennek tudatában azt hiszem csak egy kis sérülésem lehetett, talán csak felső hám, mivel ugye viszonylag gyorsan meggyógyult. A vérzés pedig... Méhszájvizsgálattól lehetett. Azt mondja ez is normális
2019. júl. 8. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!