Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+3 terhes vagyok tegnap...

Noemi2323 kérdése:

40+3 terhes vagyok tegnap reggel be kellet feküdnöm mert sokat szedtem fel Reggel Fél 5kor elment a nyakdugom azóta fajasok már voltak az NST is jelezte most elmúlt kemenyedik a hasam Mire számíthatok? Valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mire számíts? Szerintem szülésre.
2020. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, mi a helyzet azóta?
2020. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmi azóta se fajasok is elmultak nem tudom mit csináljak nem szeretném ha indítanak
2020. febr. 23. 09:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Most rám tették a 23-oras vérnyomás mérőt mert tegnap 160volt a vérnyomásom ma is elég sokat mér 150-147 lehet ettől valami baj ?
2020. febr. 23. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. De nem nagyon értelek. Gondolod, itt magasabb az egy négyzetméterre jutó diplomások aránya, mint ott melletted a kórházban?
2020. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolom ezt ink csak arra vagyok kíváncsi volt e valakinek ilyen és mi lett a vége a dolognak.
2020. febr. 23. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, 2-es vagyok. Melyik kórhazban vagy? Elvileg varnak egy hetet sz indítással sok helyen, HA nincs semmi panasz. Nekem pont igy volt 2 eve, 40+3-nal nst utan mertek magas vernyomast es nem engedtek mar haza. Másnap beindult magától, illetve éjjel kinyíltam 1 ujjnyira, így a reggeli vizsgálaton mar tudtam, baba lesz. Gondolom, vesznek vért és néznek vizeletet is, vagy neztek, a vnyomás miatt a toxémiát ki kell zarni. Most nekem is hasonló lesz a helyzetem, 37 hetesen.
2020. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyöngyösi kórházba 40+5 nap rajtam volt a 24-oras vérnyomásmérő mert magas volt a vérnyomásom ma pedig 24 órás vizelet mérés mert nagyon vizes a lábam is meg a kezem arcom semmit nem mondanak.allítottak meg gyógyszert a vérnyomasomra
2020. febr. 24. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!