Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ki mennyi idő...

Szülés után ki mennyi idő után bújt össze apával?

Figyelt kérdés
Szülés után mindenki kivárja a 6hetet a szeretkezéssel? Kicsivel több mint 3hete szültem de már sem vérzés sem fájdalom, volt gátmetszésem de már az sem fáj egy ideje, probáltam magam megnézni lentről semmi változást nem látok rajta. Szerintetek lehet már? Közületek aki szült mindenki meg várta az orvos véleményét vagy az érzésekre bízta magát?
2020. febr. 23. 18:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Természetesen megvártam a 6 hetes kontrollt,hogy az orvos azt mondja,minden rendben. Felnőtt ember vagyok, tudok várni, ha kell.

Off, de utálom azt hogy "apával"... nem az apád! A férjed,párod!

2020. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
7 hete szültem és még mindig vérzek, kontrollra sem jutottam el, későbbre kaptam időpontot. Én a kontrollt kivárnám a helyedben, az esetleges fertőzés elkerülése érdekében.
2020. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

Igen, kivártuk a kontrollt.


Off: más kontextusban is gáz "apá"-nak hívni a párodat, de ebben különösen gusztustalan. 🤦 Szokj le erről, mielőtt élőben hülyét csinálsz magadból. Nem bántásból írom, tényleg!

2020. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Apával?! A gyereked apja, nem a tied! Ne azonosulj a gyerekeddel és ne túrd ki őt a helyéből! Ő a gyerek nem te! És elég nagy bajod van, ha apával bújsz össze. (Mert az a te apád.)


És tessék kivárni az orvos által előrt időt, ha jót akarsz magadnak!

2020. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

3hete??

Szerintem jegeld a témát még! Nem véletlen a 6 hét!

2020. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
A kontrollt azért kell megvárni, mert van egy bazi nagy seb a méheden, ami könnyen elfertőzödhet, ha nem várjátok ki,míg begyógyul. Ezt saját magad nem tudod ellenőrizni, csak az orvos uh-val.
2020. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
A 6 hét a méhszáj bezárulásához, illetve a szülés okozta belső serülések visszaállásának szükséges. Kívülről meggyógyulhattál, de belső fertőzést okozhtattok, ha "összebújtok apával". Magad miatt bírd ki!
2020. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
1 ev
2020. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Mi kivárjuk a kontrollt. Az en fiam is 3 hetes. En meg nem erzem, hogy teljesen regeneralodtam-e. Tudok mindent csinálni rendesen, mint korábban, de en meg verzek pl. De szerintem te is várd meg, mert attól hogy nem verzel, lehet hogy meg nyitott az út a baciknak. Esetleg jatszatok behatolás nélkül, ha nem bírtok magatokkal.
2020. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

8 hétig vártunk az első aktussal.

Pedig 6 hetesen engedélyt kaptunk


4. Héten nem véreztem már



Ekkor már pettingeltünk...

2020. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!