Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak apával képzelhető el egy...

Csak apával képzelhető el egy szülés? Mi van, ha én nem akarom, de ő igen?

Figyelt kérdés

Röviden ez a lényeg: én nem akarom, hogy bent legyen, ő meg nagyon is. Ilyenkor mi történik?

Nem szép dolog tőlem, mikor ő ennyire szeretné. De tőle sem, hogy ilyen helyzetbe hoz, mikor amúgy is lesz nekem akkor bajom. Nem az a típus, aki amúgy is bírná az ilyeneket, én meg hisztis vagyok alapból.


Van aki szerint nincs hatása egy férfire, ha ilyet lát, de én ebben nem hiszek. Az oké, hogyha esetleg valami videón látja, az lehet nem hat rá. De azért, ha a párját látja szerintem más a helyzet. Akárhogyan is van, én nem akarom, hogy engem így lásson, lehet ez csak azért van, mert amúgy is törekszem, hogy szépnek lásson, és nekem fontos, hogy vonzónak tartson, és nekem ez nem fér bele. Nem akarok még ezen is görcsölni, de vitát sem akarok.


Hogyan győzhetném meg, hogy álljon mellém azzal, hogy felhagy azzal, hogy minden áron bent akar lenni a szülésnél?


25/N



2019. ápr. 30. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

En biztos nem tiltanam ki az apukát ,a gyereke születése pillanatában neki is joga van ott lenni!

Amúgy meg ha oda all a fejedhez, nem fog látni SEMMIT.


A ferjem is csak azért latta, mert o kiváncsi es egyáltalán nem borzasztja el egy ilyen dolog. O mondta nekem hogy mar latja a fejet 😅

2019. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Ebben az esetben is te vagy az az Istennő, aki a közös gyermeketeknek adsz életet.

Talán még sokkal vonzóbb helyzet, mint a külsod.


Talán.

2019. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Én sem tiltanàm ki:)

Nekem ugyan nem volt bent a párom és én sem szerettem volna hogy bent legyen meg ő sem akart bent lenni .. de utàna mikor szültem bizony jó lett voona ha ott van velem és "segít" nekem .. szóval ha lesz majd még gyerekem akkor biztos hogy bent lesz az apuka :)

2019. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Volna*
2019. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, én azt tudom mondani nekem jó, hogy bent volt. Mivel s.o.s császár lett 10 óra vajúdás után így neki adták amig engem vartak. Azt mondta élete legboldogabb órája volt amikor neki adták oda.
2019. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Férjem bent volt, vajúdás alatt semmi extrát nem látott, mondjuk szerencsére én se nagyon szenvedtem, 12 óra közepes erősségű mensi görcs kb. 5 percenként.

Na a kitolásnál felőlem bárki állhatott volna az ágyamnál, azt hittem meghalok, nem érdekelt mit lát, hogy lát, ő meg nagyon kíváncsi volt, mondta már látja a hajszálakat, állandóan kukkantgatott lefelé, utána elvágta a köldökzsinórt és még azt is végignézte, ahogy a méhlepényt átvizsgálja a doki....

Ehhez képest jobb a szexuális életünk, mint előtte, semmi rossz érzést nem váltott ki a szülés a férjemből.

2019. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Szules utan minden leszel jopar honapig, csak nem szep es vonzo!

Megereszkedett has, csopogo tej, karikas szem... Szerintem ne is talalkozzatok, mig a baba at nem alussza az ejszakak legalabb 40%at...

2019. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Én sem nagyon akartam hogy, párom bejöjön. Nem tudtam elképzelni nagyon milyen lesz, de azt nem akartam hogy, ott legyen. Végül az lett belőle hogy, mivel párom akkor délelőttös műszakban dolgozott és olyan hamar meg lett a kislány hogy, párom már csak arra ért oda hogy, már adták a kezembe pici lányt. 😊 Szóval végülis jól járt mindenki. 😃 Mond meg neki miért nem szeretnéd hogy, bent legyen, vagy olyan jól jöttök ki mint mi. 😃
2019. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát azért remélem 7-es, hogy ez nem így lesz :)

Végig tornáztam/edzettem a terhességem, egyáltalán nem híztam, szóval a külsőmmel eddig semmi baj, és ha végre vége lesz a terhességnek idővel elkezdek dolgozni a hasamon is. De ez nem ide tartozik, csak ha már szóba hoztad. Szóval én attól az időszaktok nem félek. De ettől rettegek.


Azért jó olvasni a pozitív tapasztalatokat, bár a saját helyzetem pont olyan tragikus számomra :(

2019. ápr. 30. 20:13
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mutass neki videót a szülésről, tuti van valahol. Lehet elmenne tőle a kedve.:D
2019. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!