Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szült mostanában a...

Valaki szült mostanában a veszprémi kórházban?

Figyelt kérdés
Szeretném lassan összekészíteni a kórházi csomagomat, de nem igazán tudom mit kell a kórházba vinnem pontosan. Mit kér és mit ad a kórház? Babának mit kell pontosan bevinni?

2020. márc. 1. 19:32
 1/7 anonim válasza:

Szia.

Én már kétszer szültem, és most lassan megint fogok ott.A legjobb tudásom szerint ami kell a babának az textil pelus, kis sapka, esetleg kis kesztyű. Pelenkát vigyél mert azt napi pár darabot adnak csak! Ruhát azt ott kap amíg bent vagytok! Egyébként ezt védő nőnél is meg tudod kérdezni.

Magadnak pedig mindent vigyél, semmit nem kapsz :)

2020. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Védőnőtől kaptam listát végre, így már talán könnyebb lesz. Jó volt egy tapasztalt anyuka sorait olvasni, a védőnő sem tud sajnos mindent.
2020. márc. 4. 18:44
 3/7 anonim válasza:

Nagyon szívesen!

Esetleg ha kell még valami a párod vagy valaki biztos tud majd vinni :)

Jó egészséget kívánok!

2020. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg azóta tudna valaki élménybeszámolót írni, hogy zajlott a szülés így, a koronavírusos időszakban? Kedvesek voltak? Apukát beengedték? Hány napig tartottak bent?
2020. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia. Én 1 hetet voltam bent, de csak mert szülésindításom volt. Kedvesek voltak, apuka is bent lehetett. A csecsemősök között van akit szívem szerint picsán rúgtam volna, de az esetek többségében mindenki kedves volt. Viszont a kaja ehetetlen, ami ilyenkor fontos lenne a tejci miatt. Kisfiam 20.án született és 24.én már itthon voltunk.
2020. aug. 12. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen! És apuka végig bent lehetett, vagy csak a kitolási szakaszban?
2020. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Burokrepesztés után végig bent volt és utána kaptunk még másfél órát együtt hármasban.
2020. aug. 15. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!