Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt akinek minden előzetes...

Volt akinek minden előzetes jel nélkül megindult a szülése?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeseredett vagyok, mert csak várok és várok de se egy fájás se bármi...

Mára vagyok kiírva, vizsgálat szerint minden ok, méhszáj C3100.

3. baba, ráadásul faros.

Lehet ebből magától induló szülés?

40+6 napon indítanának, azaz hétfőn.


2020. márc. 3. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi jele nem volt. Már arra készültem, hogy be kell feküdnöm a kórházba. Aztán egyik nap arra ébredek, hogy görcsöl a hasam, aztán jönnek a fájások. Még aznap este megszületett a kislányom.
2020. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 khniki ***** válasza:
100%
Egyszer csak megrepedt a burok es szivárogni kezdett a magzatvíz. Előtte még csak jóslófájásom sem volt.
2020. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Második indított volt, de az elsőnél már kórházban voltam term.túllépés miatt. Délelőtt nst, uh, stb, méhszáj 3000, semmi jele a szülésnek. Aztán délután 3kor egyik pillanatról a másikra megérkezett az első fájás, amiről egyből tudtam hogy ez már az.
2020. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Se jósló, se görcsök. Egy hirtelen mozdulatnál elcsorgott a magzatvizem a 38. héten és ennyi.
2020. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor reménykedem, hogy a héten magától elindul, már az egész család fél lábon áll, hogy mikor kell átjönni a 2 másik gyerkőchöz! :)
2020. márc. 3. 16:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Addig is probalkozzatok a házi praktikákkal - lepcsozes, meleg vizes furdo, bor, csipos etelek, szex.
2020. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Faros babat megus melyik korhazban merik megindítani???? Egyebként en 5x szültem es kb derült egből villamcsapás. Mi dig fájással indult.
2020. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kistarcsa.

Nyákdugóval sem találkoztatok akkor?

2020. márc. 3. 17:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én nem találkoztam nyákdugóval.
2020. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem kiírás előtt 2 nappal indult be a szülésem a Tescóban. Reggel voltam NST-n, semmit sem mutatott. Délután 2 körül mentünk a Tescoba. Fél 4 körül, sétálgatás közben a pékárúknál elfolyt a magzatvizem. Úgy begörcsöltem és bepánikoltam, hogy kb 10 percig csak álltam ott. Aztán férjem felkapott, kocsiba tett, felfutott a lakásba a kórházas cuccomért és irány a kórház. Este megszületett a kislányom. Úgyhogy bármi lehet veled is! Nyugi és könnyű szülést!
2020. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!