Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti megengednétek, hogy az...

Ti megengednétek, hogy az apuka bent legyen a szülésnél, tudván, hogy nem maradtok együtt?

Figyelt kérdés
Szülés után elköltözünk a babával. Apuka ragaszkodik a gyerekhez és apás szülést szeretne.

2020. márc. 6. 06:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Én nem hagynám ebben az esetben. Neked szüléskor egy támogató társra van szükséged, nem egy olyan emberre akire haragszol.
2020. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
19%
Megengednem. De Minek vallaltal gyereket ha mar szet is mentek? Ja, tudom, nem tudtad milyen. Azert en a helyedben nem huznek el kapasbol 220 kmre, hanem adnek egy eselyt a dolognak.
2020. márc. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem


Szerintem ott egy támogató ember kell hogy veled legyen, akire nem vagy mérges, akivel nincsenek ellentétek.


A szüléstől pedig nem kell félni.

A tested, ahogy a fogantatásnál, a szülésnél is tudja mi a dolga hidd el.

2. Babám 1,5 hetes...

2020. márc. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Hagyni fogja hogy elmenjek, a többit meg a bíróságon elintézzük.

Igen, nem gondoltam, hogy ilyen, és nem fogom tűrni, hogy még jobban megalázzon. Adtam esélyt, de ígérete ellenére is folytatja a kis dolgait.

2020. márc. 6. 07:44
 15/29 anonim ***** válasza:
46%

Hagynám, lássa csak, sőt a durvább részleteket is. Ha már nincs jövőtök akkor úgyse lesz hatással a nemi életetekre,de hátha látja te mennyi mindent teszel a gyerekért, min mész at, és hátha leesik neki hogy neki csak annyi dolga lett volna h a p.cset a gatyájába tartja.

Rátok már nem lesz hatással, de lehet a következő nőjét meggondolja hogy felcsinálja e ha nem bír mellette lenyugodni úgysem.

Szorítsd jó erősen szét a kezét, nem szegyenloskodnek, tet nélkül könnyebb

2020. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%
A szules alatt minden, ami stresszforras, lassithatja, leallithatja, fajdalmasabba teheti a folyamatot. Olyan embert engednek csak oda, aki erzelmi biztonsagot is tud adni. Tudom, milyen, ha megzavarjak a folyamatot, volt benne reszem. Tok jol haladtam, erre a tagulas majdnem 10 centirol 6-ra visszament (nemen vagyok a hulye, igen, letezik ilyen, ha valakit erdekel, szakirodalmat is szivesen irok). Onnantol jottek a brutal fajdalmak ledolgozni azt a maradek 4 centit ujra. A masodikszulesemnel is akkor fajt nagyon, mikor kizokkentettek.
2020. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem engedném be a szülésre, nem is értem hogy jutott ez eszedbe. Nem fog ettől megváltozni, a nagy romantikus kibékülés szülés közben csak a filmekben van.
2020. márc. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam, hogy megváltozik, nem vagyok hülye.
2020. márc. 6. 08:13
 19/29 anonim ***** válasza:
96%

Én sem engedném. A szülés ne arról szóljon, hogy most megmutatod neki, mit kell átélned.

Érdekes, hogy párhuzamosan meg a háborítatlan szülésért küzdenek a nők. 🤷

2020. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
86%
Inkább anyukádat vagy egy lánytestvéredet, jó barátnődet vidd támogatónak, ha szeretnél magad mellé valakit. Apa ettől még láthatja, ha a végén helyet cserélnek. Vannak, akik így szülnek, mert szimplán az apa nem ér oda, szóval biztos meg lehet oldani, engedik.
2020. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!