Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti megengednétek, hogy az...

Ti megengednétek, hogy az apuka bent legyen a szülésnél, tudván, hogy nem maradtok együtt?

Figyelt kérdés
Szülés után elköltözünk a babával. Apuka ragaszkodik a gyerekhez és apás szülést szeretne.

2020. márc. 6. 06:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Anyukámmal sajnos nem jó a kapcsolatom, barátnő meg aki szóba jöhetne külföldön él, szóval jobb híján egyedül leszek.
2020. márc. 6. 08:32
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
És valakihez költözöl majd? Vele nem vagy jóban annyira, hogy az utolsó hét körül a közeletekben legyen? Szerintem sokat jelent, ha nem vagy egyedül egy idegen környezetben.
2020. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedném.


Egyebkent Mo-n belül oda költözik ahova akar.

2020. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem. Más se hiányzik ilyen kiszolgáltatott helyzetben mint valaki akit a hátam közepére kívánok. Pont le... kkantanám hogy apás szülést szeretne. Gondolkodott volna akkor mikor megcsalta a párját aki a gyerekével várandós. Majd látja a gyereket látogatási időben, ahogy mindenki más . Így járt. Megérdemli. Ennél gusztustalanabb dolgot elképzelni se tudok, mint amit ő tett veled.
2020. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
84%

Ha mindezek ellenére te meg tudsz benne bízni és ő tud majd téged támogatni és arra a napra megbocsájtani akkor én igenre szavazok,mert én nem tudtam volna egyedül végig csinálni kb egy csöves is jó lett volna...

De a férjem volt bent velem és ha ő nincs simán feladtam volna vagy nem tudom de a lanyunkat ketten szultuk az tény

2020. márc. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha csajozni van esze a terhes párja mellett, akkor így járt.
2020. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
2021. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27!


2020 márciusi a kérdés....

2021. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
hogy vagy azota te és baba kérdező?
2021. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!