Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyiket érdemes fogadni...

Angelikariku kérdése:

Melyiket érdemes fogadni fogadott orvost vagy inkább szülésznőt?

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülés szempontjából, ha nincs semmi komplikáció, akkor a szülésznő nagyobb segítség mint egy szülész orvos, viszont sok helyen nem lehet csak szülésznőt fogadni, és ahol lehet, ott is lutri, mert nem minden szülésznő valamint orvos tud együtt dolgozni. Szóval aki fogadni akar, az érdemes ha mind a kettőt fogad.
2020. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Állunk pl nem lehet csak akkor szülésznőt fogadni, ha orvost is fogadsz. Különben orvost most nem biztos hogy fogadtam volna, de a szülésznőhöz ragaszkodtam.
2020. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak orvost fogadtam. Nálunk az összes szülésznőt dicsérik, így mindegy volt hogy ki lesz ügyeletben. :)

Nekem az orvos nagyobb biztonságot adott. Az én esetemben jobb is volt így, mert fájásgyengeség miatt mentünk a műtőbe. Abban a pár órában nem volt sok dolga velem a szülésznőnek.

2020. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Logikusan orvost. A szülésznő nehezen végez pl császármetszést....
2020. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem volt. Nyilván vajúdás alatt a szülésznő van veled. Így ő többet segített nekem is. De a végén az életemet az orvos mentette meg.
2020. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt fogadtam.
2020. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!