Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit érdemes a szülés orvosnak...

Kit érdemes a szülés orvosnak felfogadni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jelenleg 28hetes vagyok és nagyon de nagyon gondolkodunk azon, hogy fel kéne fogadni egy jó orvost. Pécsen fogok szülni és ha van olyan anyuka aki itt fogadott orvost akkor meg köszönném ha le írná a nevet és az adott összeget.

2019. júl. 4. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, felénk (Szeged) félidő után már nem igazán vállal senki új kismamát...
2019. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen az elsőnek igaza van. Nehezen fogsz találni, nem is tudok olyan ismerőst akit ilyen idősen elvállalt volna vki
2019. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sajnos ez így van engem 16hetesen alig akart elvalalni már:/
2019. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 berni1987 válasza:
Szia!tudom nem ezt kérdezted amit írtál, de gondoltam leírom tapasztalatomat hátha érdekel. 2017 októberében szültem Pécsen,nem volt fogadott orvosom, szülésznőm és nem is bántam meg. Több mint 17 órát vajúdtam, addig lement 3 műszak nővérekből, dokikból. Sajnos a baba feje elakadt a szülőcsatornában, csökkent a baba pulzusa és császármetszés lett a vége... A vajúdás végén már 3doki "dolgozott" rajtam, próbáltak minket megmenteni,tanakodtak mi legyen.szóval a lényeg: hiába lett volna egy fogadott orvosom, amikor sajnos így alakult h 3 is kevés volt. Akkor mégis kinek, mennyit fizettem volna?? Egy orvosnak fizetek akit felbéreltem, na és a többi? Akik ugyanúgy segítettek? Szóval nem lehet tudni mit hoz az élet... persze a ti döntésének, csak gondoltam megírom hátha érdekel egy ilyen eset is :)
2019. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de jó hogy nem 40 hetesen jut eszedbe orvost fogadni. Nem hiszem, hogy 28 hetesen bárki vállalná
2019. júl. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem 38 hetesen elfogadott 1 orvos, mert az orvosom utolsó pillanatban találta ki, h ő kirándulni megy, mivel csak én voltam neki arra az időpontra. Hát mit mondjak? Eléggé ideges lettem, h kinél fogok szülni. És nagyon mérges voltam a dokimra, h ezt csinalta.
2019. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és azt mondta a dokim, h szerinte a baba megvárja őt a szüléssel.Nem lett igaza, napra pontosan szültem. Mikor haza jött a doki a kirándulásbol, aznap jöttünk mi is haza a kórházból. De legalább felhivott, h mi van velem.
2019. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!