Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után tényleg nem...

Császár után tényleg nem húzódik vissza a has?

Figyelt kérdés
Az első hyerekem hüvelyi úton azültem, de nehéz szülés volt, kézi tágítással. Más kórházban valószínű császár lett volna. Viszont a kórházból a terhesség előtti ruháimban jöttem haza. Azt látom, hogy a császárosoknak évek múltál is nagy a hasa. Ez valóban emiatt van, vagy csak a súlyfelesleg?
2020. márc. 13. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ezen múlik.

Császár utàn 2 héttel már teljesen lapos volt a hasam, pedig nem hasznàltam a haskötőmet, mert kényelmetlen volt. Míg két barátnőm is természetes szülés után még fél évvel is úgy néztek ki, mint a félidős terhesek.

2020. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Nézz utána a kötényhas kifejezésnek.

Ez csupán genetikán múlik, hogy kialakul vagy sem.

2020. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is genetika kérdése. Nekem 2 császárom volt és még csinosabb lettem mint eredetileg. Szerintem genetikàm, szoptatások, gyerekekkel az állandó pörgés meg mélyzsírégetővel kenem magam. Most lesz 2 hét múlva a harmadik császárom.
2020. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Első nekem is hüvelyi szülés volt, második császár. A hüvelyi után szépen lassan visszaállt a hasam, most császár után vagyok egy évvel, de még mindig csúnya, kicsit lógós. Szerintem már magától nem is fog változni.
2020. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Császárom volt, feszes a hasam, 48 kg vagyok. Igaz, hogy utána fél év kellett, hogy újra lapos legyen a hasam, és ne legyen 'pukli'; de tettem is érte: tornáztam, figyeltem az étkezésemre, sokat sétáltam. Egyrészt genetika, másrészt előzmény (én korábban is sportoltam), harmadrészt akarat kérdése is, hogy ki, mennyire regenerálódik.
2020. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Sima szülésem volt, hát én zsákruhában jöttem ki a kórházból, nem a szülés előtti ruháimban...
2020. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az első után én is a régi ruháimban mentem haza. A második után kötényhasam lett.
2020. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanolyan mindkettő, nekem császár után pár nappal lement a hasam, de én hányás miatt fogytam a terhesség alatt.
2020. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Iker csaszar után három héttel jöttem haza, a terhesseg előtti ruhaimban, pedig elég nagy hasam volt
2020. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan iker császáros anyukát, hogy ha nem láttam volna terhesen 1000%ig biztos lennék benne, hogy nincs gyereke! Brutál nagy hasa volt velük (alapból még az 50 kilót se' éri el)
2020. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!