Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség vége felé nagyon...

Terhesség vége felé nagyon sokat, fáj, húzódik az első császár hegem. Lehet hogy ettől megint csak császár lesz? Másnak is fájt a vége felé?

Figyelt kérdés
A 26.héten nézték a heg vastagságát akkor volt 5mm azóta nem. A 36.héten megyek dokihoz mondom neki hogy az ott nagyon tud fájni.

2019. febr. 16. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem húzódott egyáltalán. Amúgy a hegvastagságtól semmi sem függ, normális helyeken nem is mérik, mert a rugalmassága számít.
2019. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem húzódott a császár utáni első terhessegemnel sem, es most az azutáni 2. terhessegnel sem.

Szerintem mutasd meg dokinak, nehogy baj legyen, ne adj isten a belső seb megrepedjen.

2019. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a masodiknal egyaltalan nem fajt a hegem.

mas okbol de az is csaszar lett.

ra 7 evre a harmadiknal viszont a 34.hettol elegge fajt,huzodott.ahogy teltek a hetek egyre rosszabb lett.szerencsere 38.heten p.cs. lett ott derult ki,hpgy par fajasanal tobbet valoszinuleg nem birt volna.rettento vekony volt a hegem.

inkabb szolj az orvosnak,nehogy baj legyen.

2019. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Én is attól tartok hogy valami oka van amiért ennyire tud fájni,a hegem. Felkeresem a jövő héten az orvosom.
2019. febr. 17. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szintén így voltam a második terhességem legelejétől. 20 hónap van a gyerekeim között és már első perctől megmondta a doki, hogy a második is császár lesz. A műtét után mondta a doki, hogy természetes úton semmiképp nem lehetett volna mert majdnem szétnyílt az előző műtét helye, nem véletlen, hogy fájt.
2019. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak,annyit szeretnék kérdezni tőled hogy mennyire volt fájdalmas,esetleg roszabb a második császár?
2019. febr. 17. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nagyon húzódott, úgy éreztem, hogy már szétszakadt. Sokszor egy rossz mozdulat és sírtam. De ez már a vége felé volt inkább jellemző. Hiába nézett a doki uh-val semmit nem látott, a mutetkor derült ki. A baba mozgása is nagyon fájdalmas volt azon a részen.

2019. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A második császár hosszabb volt és utána jobban is fájt. Nehezebb volt a felépülés is mint az első után.
2019. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!