Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után (császár) eltelt...

Szülés után (császár) eltelt a 6 hét gyermekágyi időszak. Próbáltunk együtt lenni a párommal, de nagyon fájt. Meddig fájhat még?

Figyelt kérdés
Olyan mintha szűz lennék. Sírva is fakadtam és félbe hagytuk a dolgot. Próbáltunk sok minden segítséget is, de már én nem akartam. Ti is így voltatok vele?
2010. szept. 25. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

10 hónapig szoptattam, addig végig fájtak a szexelések, még egy kiló sikosítóval is. Sajnos a hormonok miatt...

Amint abbahagytam a szoptatást, rendbe jött minden.

2010. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan egy-két hónapig volt ez így, szinte már nem is akartam úgy elvette a kedvem a fájdalom. Próbáljátok fekve mint a kiskifli, nem lehet, hogy túl mélyre hatol? Próbálkozz intimtornával talán segít az izmok miatt is.
2010. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 16 hónapja szültem császárral.1 éves volt a lányom amikor megjött először.onnantól jobb lett de igazából kb.2 hónapja van hogy tényleg nem fáj,mondjuk azért még mindig kell egy kis idő míg "bele melegedek"
2010. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi császár után 8 héttel próbálkoztunk először. Annyira fájt, mint mikor elvesztettem a szüzességem, sőt, vérzett is!!! Utána hetente próbáltuk meg, óvatosan, majd a 3-4. próbálkozásnál már nem volt kellemetlen, sőt! Szóval kitartás, lesz az még jó!:)
2010. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki,akkor nekem szerencsém van.Holnap lesz 6 hetes a fiam,de az este összebújtunk a párommal és egy cseppet sem fájt,sőt jobb,mint újkorában,pedig volt gátmetszésem is.Első fiam után sem volt vészes,de akkor azért egy kicsit fájt,most semmi.

Reméljük nálad is hamar rendbe jön.

2010. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4,5 hónapja szültem, de még mindig érzékeny a hüvelyem... bár pozitúrafüggő a dolog... szóval közel sem olyan, mint régen... már nagyon várom, amikor újra a régi élményekben lehet részem... ja, és még mindig szoptatok... talán ez is közrejátszik :(((
2010. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!