Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hete császároztak, ma...

6 hete császároztak, ma kipottyant belőlem valami (!? )

Figyelt kérdés

Sziasztok. 6 hete volt a sürgősségi császárom, napok óta hőemelkedésem/estére lázam van, a hasam is fájdogált. 6 hetesre tegnap kellett volna mennem, de szóltak a vírusra való tekintettel elmarad, hiába mondtam el a panaszaim. Fél órája zuhanyzás után egy kb 1 cm-es cafat szerűség esett ki belőlem, le sem tudom igazság szerint írni, hol fehér volt hol véres (ne haragudjatok, tudom gusztustalan de nem tudom maskepp leírni)

Lehet összefüggésben a lázzal? Volt már akivel előfordult ilyen? Első szülésem természetes szülés volt, ott nem is volt semmi gond. Komolyan arra gondolok műtét közben bennem hagytak valamit, ami most lökődik ki :(


2020. márc. 21. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet, hogy benned maradt a méhlepény egy kis része? Amiatt szokott láz lenni.
2020. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem hangzik túl jól. Hívd fel az ügyeletrt.
2020. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Menj be a sürgősségi nőgyogyaszatra,ez nem játék,bajod eshet.
2020. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal kórház.

Ne hagyd magad lerázni.

2020. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hívtam, segítőkészek voltak! Vegyek be paracetamolt, pihenjek, aztán mivel nagy baj nem lehet ha kijött telefonáljak vissza hétfő reggel szakrendelésre, és ha sürgősnek találják behívnak!
2020. márc. 21. 20:59
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult. De azonnali vizsgálatra behivott az orvosom.

Méhlepény darabka lehetett és ha az volt akkor lehet még belőle bent.

2020. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És veled mi lett? Kijött magától, vagy kellett kaparni? :(
2020. márc. 21. 21:04
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez felháborító, mi az hogy hètfőn?
2020. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos bemennék,ha kell eljatszanám.a nagyhalált... ha bemész onnantól nem küldhetnek csak úgy el. Mi van ha még van bent valami? Mi van ha vérmérgezést kapsz? Lázas vagy napok óta... merre laksz? Ha kell én bemegyek veled,olyan cirkuszt rendezek,hogy rögtön megnéznek
2020. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szabolcs megye, itt már csak így megy :) megpróbálom a távolabbi kórháznál kiharcolni hátha, de nem sok reményt fűzök hozzá
2020. márc. 21. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!