Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki aki a 32hétben...

Van itt valaki aki a 32hétben szülte babáját?

Figyelt kérdés
Ma reggel a magzatvizem szivárgott,hívtam a dokim mondta menjek be be is mentem de ő ne látott bármi bajt is vagy valami megvizsgált és haza küldött..a fiammal ugyan így volt ugxan így szivárgott a magzatvíz 4 be mentem ugyan azt mondták akkor is a nagy semmit!! 4 napra rá megis szültem csak hogy ő 38 hétben volt..aggaszt ez az egész és felek hogy ugyan így leszek..kérdésem az lenne ha meg is születne így a 32 hétben mi lenne vele ? Meddig lenne kórházba stb..aki volt így le írná hogyan zajlottak le ezek a dolgok 😥 az orvosom nem egy bő beszédű szinte nem is lehet vele beszélni,Csak a pénznek örül..

2020. márc. 23. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos h magzatvíz?

Csak mert nekem olyan sok a folyásom pár napja 33 hetes vok, h hívtam a dokit, megvizsgált és mondta h ez csak folyás. Ne pánikoljak.


H a kérdésre válaszoljak

Ez kórház függő.

Nálunk 2000g felett engedik ki a korába át, ha tud önállóan enni ( nem kell szonda) és egészséges.

32 hétnél lehet 3, de aká 6hét is amit bent vagytok.

2020. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez biztos hogy magzatvíz volt..ez már a második terhességem tudom milyen a magzatvíz és a folyás..amugysem szokott nekem lenni folyásom ha igen akkir se ennyi mennyiségbe, szerintem senkinek nincs egyszerre.
2020. márc. 23. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Jó eséllyel kb 1-1,5 hónapot lenne bent es semmi baja nem lenne.

De sajnos előfordulhat komplikáció. Ikreim 34.hétre születtek. Egyikük egészséges,másikuk egy fertőzés miatt sérült. De amíg bent voltunk másfél hónapot, ő volt az egyetlen 30.hét után született baba, akinek baja lett.

De ha szivárog a magzatvíz, akkor feljuthat fertőzés, és ez nem játék, mert az okozhat kompilációt. Ráadásul 32 hetesen tüdőérlelő is kellene. Én a helyedben nem hagynám ennyiben.

Minden jót kívánok!

2020. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudoerlelo kell, minel elobb, vissza a korhazba, akar ugyeletre, ne hagyd lerazni magad.par nap is sokat szamit meg ilyenkor, korhaz azonnal.
2020. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 33+3 napra szültem.Elfolyt a víz.1975g volt és 44cm.Hála Istennek nem volt baja,azon kívül hogy híznia kellett.Nem volt inkubátorba sem.2 hetet volt kórházban.
2020. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!