Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Párom leánya első babáját...

Párom leánya első babáját szülte végül cs. Metszéssel és elvileg kiadja a kórház 3 nap után. A 8 fős rokonság egyszerre meg akarja látogatni otthonában a 4. napon a kismamát. Szerintem ez nagyon korai. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Mikor illik először egy császáros szülés után meglátogatni a mamát, babát?
2019. júl. 19. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Én hetekig úgy vagnek ki mindenkit, mint macskát szarni. Semmi keresnivalója egy tömegnek egy frissen szült nő és egy immunrendszer nélküli újszülött körül.
2019. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha császáros ha nem,a rokonság lehetne kicsit empatikusabb.Az első pár nap,vagy 1-2 hét had teljen nyugiban anya-baba számára,had szokjanak össze. Ha mennek is,max egyesével nézzék meg de ne fogsoddák agyon
2019. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
*fogdossák
2019. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Egyesével maximum és azok is csak a nagyszülők és nem a szülés utáni 4.napon.

Én direkt megkértem mindenkit, ha lehet, legalább 2 hétig mellőzzék a babalátogatást. Ha valaki ezen megsértődik, majd megbékél. Amúgy is az sértődik meg, akinek nincs igaza......

2019. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Mindegy, hogy császár vagy se, közeli rokonok max. kettesével egy fél órára (kisgyerek nélkül), de ez is a kismamán múlik, van, aki a 6. hétig senkit sem szeretne látni, más maximum a szüleit és a testvérét futólag - mindezt illik tiszteletben kell tartani és előbb őt megkérdezni.
2019. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor illik meglátogatni, amikor "megengedik". Az írásodból úgy jött le, hogy megbeszélés nélkül mennének a rokonok.
2019. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A rokonsagot jol helyre kell tenni! Normalis az ilyen nepseg? Borzasztoan korai ilyenkor a frissen mutot not es azt a par napos babat zargatni. Egy honap mulva vissza lehet terni a temara ha ugy erzi az anyuka, de addig mindenki huzza meg magat.
2019. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő dolguk.

Engem látogathattak volna, nem nyitottam volna ajtót, ha szóból nem értettek volna.

Ha nem tetszik neki, nyissa ki a száját és álljon ki magáért. Még biztos sok ilyen alkalom lesz.

Egyébként az, hogy császár, teljesen irreleváns. Hüvelyi szülés után sem ugrál jobban az ember. Első szülésem olyan horror volt, hogy hónapokba telt mire jobban lettem.

2019. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is császárosan szültem. Szerencsére mindenki tiszteletben tartotta a kérésem, hogy egyszerre max 2en jöjjenek látogatóba és nincs babatapogatás. 4.napon meg amúgyis még szörnyen fájt a sebem, kialvatlan voltam, a picit még óránként szoptattam, hogy beinduljon a tejem, nem akartam senkit se magunk körül. 8an egyszerre...hát köszi. Inkább kérdezzétek meg mit szól hozzá és tartsátok tiszteletben!
2019. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül a nagyszülők jöttek az első héten, mindenki más 1 hónap után jött, a távolabbi rokonok, barátok pedig 6 hét után. Ezt így illik és az anyukának is így a legjobb.
2019. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!