Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Csuka Ferencről szeretnék...

Dr Csuka Ferencről szeretnék érdeklődni. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
3 hónap múlva szülök és rá vagy a kis Tankóra gondoltam. Egészségügyi okokból császár lesz ezt már mondták, de ügyeletesnél nem szeretnék szülni. Ki olyan... ki amolyan...

2020. márc. 25. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Tankó! Én egyszer ügyeleten kerültem a Csuka doktorhoz, életemben ilyen bunkó orvoshoz még nem volt szerencsém. Tankó nagyon kedves lelkiismeretes,segítőkész. Ugyan nem ő volt a fogadott orvosom, de ha az enyém nem lett volna biztos őt választottam volna.
2020. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mar most van olyan korhaz, ahol mar nem lehet a jarvany miatt fogadottal szulni, csak ugyeletessel. Tudom, hogy nem ez volt a kerdesed, de errd is erdemes lelekben felkeszulni, illetve befolyasolhatja a kirhazvalasztasod.
2020. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én magánba járok hozzá. 3 alkalommal voltam nála eddig. Én szeretem a stílusát. Pont annyira közvetlen amennyire szerintem egy orvosnak kell hogy legyen. Lehet kicsit barátságtalannak tűnik de én nem is szeretnék ennél közvetlenebb kapcsolatot egy orvossal. Nekem az s lényeg hogy legyen egy biztos pont. Mindent elmagyaráz érthetően és nem pénzéhes. Amikor kontrollra hívott vissza nem kért semmit sem pedig elég sok időt bent töltöttünk. Minden alkalommal alaposan megvizsgál és képet is ad. Én nem váltanék.
2020. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a kis Tablóhoz jártam terhesgondozásra( csak azért nem nála szültem mert előbb jött a baba ő pedig szabin volt) de nagyon jó a tapasztalatom. Kedves,segítőkész,minden kérdésre türelmesen válaszol,nagyon jó doki de pont ezért nagyon-nagyon sokan vannak nála szóval néha sokat kell várni attól függetlenül hogy időpontra mész és néha 10x kell próbálkozni mire felveszi a telót
2020. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem Tabló hanem Tankó
2020. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Jöhetnek még nyugodtan :) akkor lehet érdemesebb a kis Tankót választani.
2020. márc. 26. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!