Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Mister Teacher Oktatási Kft...

Megnemond kérdése:

A Mister Teacher Oktatási Kft által szervezett tréner és coach képzésekről szeretnék érdeklődni! Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

#tréner #Fejes Miklós #Mister teacher
2017. jún. 22. 22:10
 1/4 atolgog82 válasza:

Nincs jó tapasztalatom.Sajnos nem tudom senkinek sem ajánlani. Egy időszakban én is oktattam ott hallgatókat. A cég vezetője nem korrekt. Nem fizetett ki, a hallgatóknak nem küldte el az anyagokat, az emailekre nem reagált, telefonon is csak időnként lehetett elérni. Túl sok az inkorrektség.

De legyen mindenki szabad arra, hogy mire fizet ki nem kevés pénzt!

2017. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves atolgog82!Köszönöm a válaszod! Az az igazság, hogy az egyik barátom ott végzett, de azt mondta, hogy nem sokat kapott szakmailag. Érdekes, de amiket leírtál, ő is tapasztalta. Mondjuk állítólag több oktatóval dolgoznak. Lehet rosszat fogott ki.Az árértékben kecsegtető a hirdetésük, de hát ez nem minden! Ő tréner és coach kombinált képzésre iratkozott be, DE a coach témakörből nem kapott szinte semmit. Egyáltalán nem gyakorlatorientált szerinte a képzés. Hm... de hát ezért fizetni? A vizsga is nevetséges volt. Egy baráti beszélgetés. Olyan hihetetlen ez számomra!
2017. júl. 1. 23:08
 3/4 atolgog82 válasza:

Dr. Fejes Miklós engem is felkért idén egy debreceni coach és tréner képzésének megtartására (8 alkalom), végül elfelejtett fizetni. A hallgatók a leadott anyaggal, munkámmal meg voltak elégedve, és Fejes úr is, hiszen rendszeresen engem kért meg, hogy menjek a következő alkalomra is. Miután elvégeztem a több hónapos munkát, amikor fizetni kellett volna, nem tudtam őt elérni.

Jelenleg a felé támasztott követelésemet egy jogerős végzés támasztja alá. Végrehajtónál van az ügyem, de sajnos a pénz behajthatatlan, mert a három bankszámlája egyikén sincs pénz. Mindeközben képzéseket indít és valahová fizetnek neki az emberek.


Pár hónapja egy olyan levelet kaptam, mely alapján azt az állásfoglalást kapta valaki, hogy a nevezett "úriember " által kiállított oklevélen lévő AL 000759-2011 szám, nem létező szám.

Nevezett intézmény rendelkezett a felnőttképzésről szóló 2001. évi CI. törvény szerinti felnőttképzési nyilvántartási számmal, mely a 00759-2011 volt, DE az intézmény nem rendelkezett sem intézmény-, sem programakkreditációval.

A Mister Teacher intézmény nem rendelkezik hatósági felnőttképzési engedéllyel.


Ezek alapján mindenki maga döntse el, hogy megbízik-e egy ilyen cégben.

Szerintem jóval korrektebb és hitelesebb cégek is vannak!

Annyit tudok még, hogy a hallgatók sokszor felháborodva panaszolták nekem, hogy Fejes urat nem tudják elérni, a megígért anyagokat soha nem küldte át nekik, a számlázással is voltak gondok.

Sajnos, mint kiderült, egy megbízhatatlan cégről van szó.

2017. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őrület, hogy mik vannak! Azóta megkaptad a fizetésed? A levelezokepzesek.hu véletlenül nem a tanarur.hu -hoz tartozik?


Azaz Dr. Fejes Miklóshoz?

2020. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!