Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi szülés...

Szülés után mennyi szülés utáni betétet használtatok el egy nap?

Figyelt kérdés
Csak nem tudom mégis milyen mennyiséget pakoljak magamnak
2020. ápr. 11. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Adtak a kórházban naponta kettőt az elég volt de én azt beletettem Tena Pants eldobható bugyiba és abból is napi kettőt használtam el.
2020. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2 természetes szülésem volt. Nekünk kellett betétet vinni. Én nem véreztem rettenetesen. Elég volt a szárnyas betét. Többfélét vettem, a kórházba az erős nedvszívókat vittem. 4-5 csomagot betettem a biztonság kedvéért.
2020. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1 csomag szülés utáni betétet vittem 12 dbos volt azt hiszem azt a csomagot bevittem. Vettem always éjszakai betétet azt a feketét. A szülés utánibol 4et használtam el utána elég volt az always.
2020. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Belőlem dőlt a vér másfél-két hétig, elfogyott első szülés után két komplett zacskó Tena.
2020. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tenából 5 db fogyott összesen, bár elég lett volna a fekete csomagolású éjszakai allways is (4-es méret talán), csak a biztonság kedvéért raktam Tenát. Két hétig használtam allwayst, 4 hétig tisztasági betétet.
2020. ápr. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Felnőtt bugyisbetétből éjjelre a kórházban minden nap 1

1. Nap még 2


Én szülés utánit sina betétet használtam ott végig, de nem kellett volna, de nem gondoltam, hogy hazáig annyira eláll.

Csak a higiénia miatt cseréltem, nem mert megtelt.

Otthon éjszakai alwayst majd sima nappalit

Csere szintén nem mert megtelt, de a tisztasági kevés lett volna..


Szoptatások után nagyobb mennyiség jött

A végèn tsiztasági

Nekem kb a 4. Héten az még a szoptatasok miatt kellett, de már csak vérsavó jött

2020. ápr. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokat pakolj.

1. nem tudhatod hogy te mennyire vérzel majd, én kb két óránként cseréltem. második/harmadik nap elvileg már csökkennie kell a vérzésnek. én csak otthon álltam át a sima alwaysre

2. ha nem lesz elég, neccesen oldod meg, hogy behozzák, gondolom nem sokára szülsz, a járványnak még sokáig nem lesz vége

2020. ápr. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 khniki ***** válasza:
Mindenkinek más. Én Chicco szülés utáni betétet vittem, ami brutál nagy és vastag, 10-et elhasználtam a bent töltött idő alatt... Itthon már sima Always éjszakait használtam.
2020. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam és nem véreztem nagyon.Éjszakai always-t vittem be,bőven elég volt 1 csomag.Kb.napi 3 ment el.
2020. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vittem 3 csomaggal, 1 csomag felét használtam el, utána már alig volt vérzés, elég volt egy sima nappali betét. Császáros voltam.
2020. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!