Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közvetlenül a szülés utáni...

Közvetlenül a szülés utáni pár napban míg bennt voltatok a kórházban mennyire véreztetek? Milyen, és mennyi betétet használtatok el?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 07:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát elég rendesen. tena lady-t használtam,abból is a nagyobbat,mégis állandóan véres lett az ágynemű, a hálóingem a lábam. huh hát talán 1 csomaggal,meg még egyet inditásnál mert járkáltattak repesztés után,aztán annyira zavart,hogy mindenki előtt folyik a magzatvíz. de az ellen semmire nem mentem a betéttel,fél percet bírt 1 :-) utána dm-es jessat használtam teljesen jó volt az is. legközelebb viszont láttam vannak ilyen bugyis betétek,na olyat veszek az a legjobb,felveszed mint egy bugyit,nem kell mosogatni a véres ruhát,meg nem folyik ki sehol
2015. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szülés után 3 napig véreztem, nem valami erősen (de a szülés alatt rengeteg vért veszítettem, alig tudták elállítani).

1 csomag rossmannos saját márkás inkontinencia betétet vittem be (12 db-osat), de kb 2-3 db megmaradt belőle.

2015. márc. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! Vigyél bőven betétet. Én halgattam azokra akik azt mondták hogy elég a sima éjszakai is elég. Vittem egy csomag éjszakai, és egy csomag normal naturella betétet. Mondanom sem kell az éjszakai egy nap alatt elfogyott uh riasztottam a férjemet hogy be tenát. Abból a fele megmaradt elég nagy kiszerelés volt de majd jó lesz a következőnél. Nekünk még azt is mondta a nővér hogy ajánlstos minden pisilésnél váltani. Vittem be eldobható bugyit is 5db-osat. Az is jó szolgálatot tett. Én egy kis törölközőt még összehajtottam és azt is lábam közé tettem, de még így volt hogy véres lett ez az.Mikor mentem haza 4.nap már a normál betét id elég volt, de abból is érdemes betárazni mert nekem kb 5hétig is kellett.
2015. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem az első menzeszem sokkal durvább volt ,mint a szülés utáni vérzés :)

De azért jött rendesen.. A 4dik nap mikor hazamehettünk akkor már elég gyenge volt,de bizony 4 hétig tartott.

Én Tena Lady-t használtam,1 csomag ment el belőle. De az első nap 2őt is be kellett raknom :) Utána már always éjszakait használtam,tökéletesen megfelelt.

2015. márc. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Éjszakai betétet vettem, bőven elég volt, örülök, hogy nem vettem meg a jó drága inkontinenciabetétet (vagy mi az, amit ilyenkor javasolnak, már nem emlékszem).

Persze cserélni kellett pár óránként, de sokkal kényelmesebb volt, mint egy nagy "pelenkában" lenni.

Eléggé véreztem a kórházi napok alatt, de az éjszakai betét kibírta.

2015. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én mocskosul... sima éjszakai kevés,tena kellett kb 4 napig.
2015. márc. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan volt mint a mensi, sőt inkább kevesebb. Én vettem amit szülés utánra ajánlanak de nem is kellett, sima naturellat használtam. azt nem tudom mennyi fogyott 4 hétig véreztem, nem számoltam a csomagokat.
2015. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien válaszoltatok. Én is arra gondoltam ,hogy vennék olyan bugyit amibe van betét. Legalábbis az első 1-2 napra. Mert én is attól félek hogy összevérzek mindent. Vettem tena-t is meg hozzá bugyit is, de attól tartok hogy el fog mozdulni mivel ezek a betétek nem szárnyasak.
2015. márc. 10. 09:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! nemrég szültem a második gyerkőcöt. Az előzőhöz hasonlóan újra a Tena Pants-ot választottam a kórházi napokra. Nem bántam meg. Nem kell aggódni, hogy olyan lesz a hálóing, ágynemű, stb. ezzel pont nem akartam foglalkozni. A betét amúgyis kevés lett volna nekem. A 2.gyerkőccel amúgyis többet és több napon keresztül véreztem.
2015. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én elég erősen véreztem, de nekem elég volt a sima tena extra. Nem mozdult el, pedig tartottam tőle én is. De nem olyan, mint a sima eü. betétek.
2015. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!