Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek nincs fogadott orvosuk...

Akiknek nincs fogadott orvosuk, azoknak a terhesség vége felé mi a menete a dolognak?

Figyelt kérdés

mert azt hallottam, hogy csinálnak ctg-t meg ilyesmi de mégis mi hogy megy? És ha ott vannak fájások akkor elvisznek kórházba?

Elsö babám és rettegek mi fog történni, ki tudja kihez és hova kerülök...33 hetes


2010. júl. 27. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi extra.SZTK-ba járnod kell tanácsadásra ahogy eddíg,ott a végefelé cgt-t csinálnak.Ha szülési fájásokat mutat felvisznek a szülöszobára.Ha apróbb fájásokat mutat hazaküldenek.Aztán ha jönnek majd a fájások bementek és irány a szülészet.Ott ctg-re tesznek megvizsgálnak ha minden sinen van előkészítenek és az épp ügyeletben lévő orvos levezeti a szülést.
2010. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi NST-t csinálnak.
2010. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:) Jobb tudnom, hogy mi történik majd.
2010. júl. 27. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 33 hetes vagyok, bár a második kisfiunkat várjuk:)

A 4 évesemmel volt fogadott orvosom, de csalódtam benne, így most nincs.Mikorra vagy kiírva?

2010. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!