Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segítnétek Ergam cseppel...

Segítnétek Ergam cseppel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
7 hete szültem, de sajnos még pecsételek. Az orvosom Ergam cseppet írt fel, 3x20/nap. Ma vettem be már kétszer, de eléggé fáj a fejem és mintha erősebb lenne a vérzésem. Lehetséges, hogy ez a csepptől van?
2010. júl. 27. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A méhedet húzza össze, igy csökkenti a vérzést,persze nem elsőre

Egy pár napig lehet erősebb a vérzés, nincs semmi gond ezzel, viszont az lenne a kérdésem, hogy uh-ot csinált a doki?

Nem-e maradt benn reziduum?

2010. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen volt uh, de nem mondott semmit, hogy maradt volna benn valami. Abban maradtunk, hogy beszedek egy üveggel és ha nem múlik el, akkor visszamegyek hozzá.
2010. júl. 27. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj.Én is ezeket a cseppeket szedtem.

Fejed valszeg azért fáj mert ilyen idő van, és ilyenkor sokunknak fáj...a cseppektől nem hiszem. Azt szedd csak nyugodtan. Nekem is így kellett alkalmazni, nekem is erősödött, de aztán napokkal később gyöngült, viszont nem múlt el. Elfogytak a cseppek, és tájékoztattam a dokit a helyzetről, és azt mondta h várunk még pcit aztán erősebb gyógyszert kapok. De erre már nem volt szükség. 9.héten megszünt.

2010. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy akkor az időtől fáj.

Köszi a válaszokat! Remélem hamarosan elmúlik az a pecsételés, mert már nagyon unom. :(

2010. júl. 27. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!