Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szentesi kórházzal kapcsolatba...

Szentesi kórházzal kapcsolatban kérhetnék véleményeket?

Figyelt kérdés
Milyen ott az ellátás,kedvesek-e az orvosok,szülésznők,adnak-e még ott beöntést,milyenek a szobák...stb..
2011. szept. 8. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én tavaly nyár közepén szültem ott. Nagyon jó emlékeim vannak a Szentesi szülészetről. Józsa doktor volt az orvosom, de mondhatom, hogy a többi is nagyon kedves volt. Ugyanígy a szülésznők is. A szülészeten a kórtermek nem a legújabb dizájnnak felelnek meg, de szépek, tiszták. A szülőszoba klímás, ez akkor nagy előny volt. A bébik pici "penny-s kocsikban" vannak, pólya nélkül, gyönyörű rucikban (kórház adja). Akkor van veled, amikor te akarod. Ha fáradt vagy, visszaviszed a csecsemőosztályra. Ha még érdekel valami, írj privit. Ja, és nem pénzéhesek!!!

2011. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, nincs beöntés. Ez nagy megkönnyebbülést jelentett nekem. Kapsz kúpot, és mehetsz. Ez utána is így van, ha nem sikerül szülés után nagyvécézni.
2011. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ott szültem tavaly nyáron.Szülésnők aranyosak,orvosok is,de a csecsemőgondozók elég mogorvák,lenézőek,nem segítenek,ha kérdeztem gúnyosan válaszoltak:(((

Beöntés én sem kaptam,csak kúpot.

2011. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! 2009-ben szültem ott. Én kaptam beöntést, orvosi javaslatra, mivel sok volt a salakanyag a beleimben. De én úgy tudom, hogy mindenki kap. Az ügyeletes szülésznők aranyosak voltak. Éjjel mentünk, így először ugye az éjszakás szülésznő vett gondozásba, és a nappalosnál szültem meg.Orvosom volt, meg voltam vele teljesen elégedve, végig mellettem volt. Én 2 ágyas szobába kerültem, szobatársam nem volt, az utolsó napon kaptam egyet, amikor mi már jöttünk haza. Amit én kicsit hiányoltam, hogy csak 2 szoba (4 ágyas)-ban van fürdőszoba+ WC, a többiben nincs. Így 2 lehetőség van, az osztályon lévő közös zuhyanyzó, vagy át lehet menni a műtöttek oldalára zuhanyozni (én azt javaslom, sokkal szebb, és 4 van, nem csak 1). Szülés után 2 órát még a szülőszobán vagy, utána elmehetsz zuhanyozni, és mész a szobádba. Kisfiam ebben a 2 órában velem volt, után elvitték. Inkubátorba vannak 2 órát, aztán ki is lehet őket vinni. A baba hajnal 5-21 óra között kint lehet veled. Van 1-2 mogorvább újszülöttes nővér ( 1 nagyon bunkó), nem tudom azóta változtak-e. A többi aranyos, kedves. Ha valamit kérdeztem segítettek. Cumit is vigyél be, mert ha nem viszel akkor a babád kap egyet a közösből, és nehogy szájpenésszel menjetek haza. Nekünk nem volt szájpenészünk, bár én csomagoltam be cumit is, másnak már 3. napon szájpenészes volt a babája a kórházi cumitól.
2011. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már túl vagy a szülésen, de hátha másnak is jó lesz. Én tavaly júniusban szültem Szentesen. Jelzem, nem volt se fogadott dokim, se fogadott szülésznőm. Beöntést kaptam, illetve kértem, mert kérdezte a szülésznő, hogy mikor volt utoljára székletem, és hát előtte való nap sem volt, szóval kérdezte, hogy kérek-e, és mondtam hogy igen! (Inkább, mint a szülőágyon nyomjam ki véletlenül!!) És nem volt olyan kellemetlen, mint ahogy szoktak róla beszélni. Szendreinél szültem, rendes volt, szimpi volt még Rácz is. Hát, igen, a csecsemősök között voltak elég lekezelőek is, de voltak rendesek is. Akkor viszed ki a babát, amikor akarod. Majd folytatom még, csak felébredt a kislányom.
2012. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!