Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki október elejére várja...

Van aki október elejére várja a babát?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Hol fogtok szülni? Én október 5.-re várom.

2020. ápr. 20. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is október 5 😊 Kecskeméten, remélem addigra lesz már apás szülés újra. (Az első után nem szeretném egyedül végigcsinálni)

Már jobb a helyzet, a -6 kg-bol 3 már visszajött 🤣

2020. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én október 10-re vagyok kiírva,most vagyok a 15.hétben. Első baba. Most készülök nőgyógyászt váltani,úgy hogy még fogalmam sincs hol fogok szülni. Megmondom őszintén hogy kicsit bele is zavarodtam ebbe a dologba,sok jót és rosszat is olvastam a budapesti kórházakról..egyébként a szent imre kórházhoz tartozom..mondjuk jó lenne már döntenem,mert akkor nyílván úgy választok nőgyógyászt is.

Kedves kérdező te hol fogsz szülni?

2020. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a második gyerek lesz. Az első Cegléden született nem volt fogadott dokim. Most van orvosom a II. - es számú klinikán. Ott fogok szülni. Nem oda tartozom de a doki ott van.
2020. ápr. 21. 06:54
 4/6 anonim ***** válasza:
És megkérdezhetem mennyire vagy megelégedve az orvosoddal,illetve természetesen vagy császárral fogsz szülni?
2020. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvagyok elégedve teljesen. Jó fej, nagyon alapos és kedves. Nem is drága szóval jól döntöttem. Igaz 50 km a kórház de havi egyszer megéri. Hát a sima mellett döntöttem lehetett volna a császárt is választani. Végül epidurális érzéstelenítés lesz sima szüléssel.
2020. ápr. 21. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Október 3. Kábé :) Székesfehérvár. Nem fogadok orvost, bár most magánba járok, magánbiztosításom van, de az csak a 36. hétig lát el. Utána ugyanahhoz az orvoshoz fogok menni a magánrendelésére, akihez most járok, de nem kérem fel szülésre. Szülésznő fogadásán gondolkodom, de tulajdonképpen szívesen szülnék ügyeletben. Csak a gátvédelem miatt igazából.

Teljesen jól vagyok, kb semmi tünetem nincs és nem is volt. Csak kinőttem az összes melltartómat, tegnap rendeltem újakat :D

2020. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!