Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 2 gyerekem van, a nagyobb...

2 gyerekem van, a nagyobb iskolás lesz ősztől. A 3. babát október elejére várjuk. Valamilyen igazolás alapján kaphatunk tankönyvtámogatást? Vagy majd jövőre? Köszi

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jövőre mert azt már a könyv rendelésekor jelezni kell.
2013. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd csak jövőre. A családi pótlékról kell igazolás, ami alapján 3 gyereket neveltek. Nálunk már meg kellett igényelni a könyveket.
2013. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak onnantól vagy jogosult, hogy megvan a harmadik. Jövedelem alapján rendszeres gyermekvedelmit esetleg lehet addig is igényelni.
2013. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3. gyerkőc miatt még nem kaphatsz tankönyvtámogatást, csak ha megszületett. Viszont ettől az évtől minden elsős gyereknek ingyen van a tankönyv, attól függetlenül, hogy valami más ok alapján járna-e neki. 2 gyerekem van, most lesz elsős a lányom, és ingyen kapjuk a könyveket. Az angol könyvért kell fizetni, mert az nem kötelező óra, hanem szakkör szinten tanulják majd.
2013. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez minden iskolába így van? kérdeztem az iskolatitkárt, de ezt nem mondta....
2013. júl. 1. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kérdezz rá, de szerintem igen. Be akarják vezetni felmenő rendszerben a tartós tankönyveket és ìgy idén az első osztályosoknak ingyen lesz már. Mi ma kaptuk meg a papìrt, h leadták a tankönyvrendelést,amin 12 db könyv szerepel, 11 790 ftért, a fizetési mód pedig "térìtésmentes-csak első évfolyam". Semmilyen támogatásra nem vagyunk jogosultak amúgy és ez egy sima falusi általános iskola. Remélem Te is pozitìv hìreket fogsz kapni a leendő sulitokban! :)
2013. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
OFF: a 3. babát október elejére várjátok, de tankönyvtámogatásra van szükség???
2013. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem én is :-) és köszönöm a válaszod.
2013. júl. 2. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!