Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van esély hogy hamarabb jön? :-)

Van esély hogy hamarabb jön? :-)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szombaton töltöm a 38.hetet.Brutál módon nyom lent a Pici buksija.Ultrahangon mondta is a szonográfus hogy nagyon lent van a feje.Kellemtlen sokszor ahogy mozog is már nagyon kevés helye van.Csütörtökön volt a súlybecslés 3500gramm.

Nagyon lent van már a pocak is és a hüvelyembe is szúr ahogy megyek.Van hogy meg kell álljak pár másodpercre.Erős keményedés ,összehúzódás is van.Van mikor 5-6percenként aztán 10percenként is volt már de aztán abbamaradt.De az az összehúzó ami derékba is sugárzik.Ezek a jóslók gondolom.Ilyenkor is meg sem bírok mozdulni másodpercekre.Fájogat de ez még ne az igazi.Nem rendszereződik és nem erősödik.Van mikor éjjel is arra kelek aztán elmúlik.

Pici mozog rendesen.

Van már egy Lányom vele 22órát vajúdtam és sürgősségi császárom lett nem ékelődött be és nem tágultam.Most szeretnék természetes úton szülni.

A lepény érettsége már 3as.Nst sajnos ne mutat semmi érdemlegeset bár akkor nemis érzem ezeket az összehúzódásokat.Olyankor végigmegy rajtam a melegség is.

Ha nem indul be 11én be kell feküdnöm és 1-2napon belül indítanak amit nagyon nem szeretnék.Nagyobbikkal is indítottak...de borzalmas volt.Nála sem mutatta az nst a falkaparó fájásokat.Vastag a hasfalam.

Valami ötlet?😊



2020. ápr. 28. 15:20
 1/2 A kérdező kommentje:
39.hetet töltöm szombaton.Bocsi😄
2020. ápr. 28. 15:34
 2/2 khniki ***** válasza:
Utolsó hónapban rengeteget keményedtem és fájt a babám minden mozdulata. Mintha tolta volna szét a csontjaimat. Nem nagyon bírtam már semit sem csinálni, csak feküdtem a kanapén egész nap. De jött a névnapom és elmentünk a férjemmel egy cukrászdába, utána meg boltba. Másnap este kezdett szivárogni a magatvíz. :) 39. hét volt. Könnyű szülést!
2020. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!