Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért mondják azt hogy vetélés...

Miért mondják azt hogy vetélés után minél hamarabb teherbe kell esni mert akkor nagyobb az esély a sikeres terhességre?!

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet én még nem hallottam. Sőt, 3 hónap türelmi időt szoktak kérni még az orvosok is. Ha idősebb volt a baba, és nem koraterhesség, akkor néha fél évet is kérnek. Neked kik mondják ezt???
2014. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is olvastam egy cikkben. Valami kutatási eredményre hivatkoznak, ahol olyan nőket vizsgáltak, akik vetélés után fél éven belül és fél év után estek teherbe. Állítólag, akik még fél év előtt estek teherbe azoknak problémamentes volt a várandósságuk. Valami ilyesmiről szólt a cikk. Ha megtalálom, belinkelem.
2014. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is olvastam. A tapasztalatok amiket olvastam 50-50%. Van akinek bejön ha kevesebb mint 3 hónapot vár,van aki ugyanúgy elvetél. De aki többet vár,annál is meg van a vetélés esélye. Én egy mensit vártam,és már nen védekezünk. Még pár nap van a nemvártig.
2014. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Szerettem volna teherbe esni minél hamarabb, de ez nem kívánságműsor. 9hónapra lettem terhes.
2020. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!