Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szülésemmél nagyon...

Ha az első szülésemmél nagyon sokat repedtem, a másodiknál is esélyes hogy a hegeknél újra repedek?

Figyelt kérdés
Csodás szülésem volt 2.5 éve, viszont nagyon sokat repedtem, a combomat is varrták, meg nagyon sok belső varratom volt, és a varrás közben a poklok poklát éltem meg, pedig maga a szülés csoda volt. Nemsokára megszületik a második babánk, és elkezdtem rettegni a szüléstől, hogy ha az elsőnél így repedtem, nem e lehet ott gyengébb a bőr és újrarepedek, kérem írjatok tapasztalatokat erről!! Tervetek gátvédelemmel szülni, hátha segítene a helyzeten.
2020. ápr. 29. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ez fog a baba kereteitol is. De állítólag minden szülésnél könnyebben bírja a gát.
2020. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első szülésem gyors volt, még a méhszájam is repedt, sokat varrtak, iszonyú volt.

Másodiknál én is rettenetesen féltem, hogy megint mi lesz. 2 öltéssel megúsztam, és semmit nem éreztem, utána se fájt, csak óvatosabban mozogtam, ültem le.

2020. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!